Anyukák, vasaljátok pár hónapos babátok ruháját?

Figyelt kérdés
Hogy őszinte legyek én nem. Most szeretnénk ruhaszárítót venni. Gondoltam rá, hogy vasalnom kellene, de a babám mellett képtelenség órákat állni a vasaló mellett. Mindig odafigyelek a dolgaira,hogy tiszták legyenek, de ez az egy, aminek nem látom értelmét.

#vasalás #babaruha #Textíl-pelenka
2021. aug. 3. 17:25
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem vasalok.

Régen muszáj volt vasalni, mert ezzel is fertőtlenítettek, ma már szerintem szinte kizárólag csak esztétikai okokból vasalnak az emberek. Nekem erre nincs időm két gyerek és munka mellett. (3 éves ikreik vannak, csak a születésük előtt vasaltan ki a ruhákat 1x)

2021. aug. 3. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Utoljára terhesen vasaltam babaruhát. Akkor volt még rá időm. Most a nagyobb mellett, ismét terhesen kivasaltam 56-68-ig, amit kimostam és bekerült a komódba. De ha megszületik biztos, hogy nem lesz se időm, se erőm vasalni. Egy mellett se volt, hát még kettővel :D

Ja, és mégis túlélte a csecsemőkort a nagyobb is, sőt beteg se volt soha.

2021. aug. 3. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Elsővel vasaltam pár hétig. Baromság volt.

Azóta van szárítónk is, így második gyerekkel eszembe se jutott.

Ünneplőket, alkalmi cuccokat szoktam csak.

2021. aug. 3. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem. A nagynak sem vasaltam, pedig akkor még szárítógépem sem volt, most a kicsinek sem vasalom a ruháit. Sem időm sem energiám nincs vasalgatni.
2021. aug. 3. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem
2021. aug. 3. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem, a szárítógép fertőtleníti, és nem látom hogy bármi gyűrődés lenne a ruháin.
2021. aug. 3. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem
2021. aug. 3. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
87%
Nem, de a saját ruháimat sem, és ez világéletemben így volt. Kizárólag ha valami esemény van (esküvő, temetés, ilyesmi), akkor vasalom ki az ünneplő ruhánkat, de fél óra múlva úgyis gyűrött lesz, szóval mindig megbánom. A hétköznapi ruhákat szárítón mindig kicsit kihúzgálom, hogy ne legyen gyűrött, aztán szevasz. Teljesen felesleges időpocsékolás.
2021. aug. 3. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen 2 volt áprilisban, sosem vasalok semmit, de úgy gyűri a gyerek ruháit ez a k.. gép, nem bírom úgy ráadni😭
2021. aug. 3. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nem vasaltam sose a ruhàit.
2021. aug. 3. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!