Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti vasaljátok a babaruhákat?

Ti vasaljátok a babaruhákat?

Figyelt kérdés
Érdemes hogy vasaljam amikor minden nap tisztát kap?
2018. aug. 8. 15:33
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
86%
Én nem de tudom ,hogy sokan Igen mert fertőtlenít ..
2018. aug. 8. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
73%
Én nem a fertőtlenítés miatt, hanem mert egyszerűen nekem úgy szép, ha ki van vasalva. Szóval igen. Már lassan két éves, de az ő ruháit még mindig vasalom!
2018. aug. 8. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
86%
Nem. Az elsőnél kb. 4 hónapig bírtam, az ikreknek csak a kórház előtt lett kivasalva az első garnitúrájuk, azóta nincs ilyenre kapacitás a 3 pici mellett. Az is nagy teljesítmény, ha mosás után összehajtva visszakerülnek a szekrénybe. :)))
2018. aug. 8. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
61%
Nem vasalom de viszont a gyerekruhákat még most is szárttogépbe száritom ez ad neki 1 +fertötlenitést.
2018. aug. 8. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
79%
A kicsinek 2 hetes koráig vasaltam, addig itthon volt apa. Elvileg fertőtlenít csak nem tudom, hogy mit, a kiságyban fekszik meg kézben van... a cumit se sterilizáltam, akárhányszor kikerült a szájából, pedig nyilván a levegő se steril.
2018. aug. 8. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
49%

Mindenki ruháját vasalom, nem csak a babáét.

El se'tudom képzelni hogy úgy vegyünk fel egy ruhát, hogy nincs kivasalva

2018. aug. 8. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
55%
Nem vasaltam neki soha, sőt a sajátunkat se vasaljuk, mivel rengeteg gyürödésmentes anyag van, a baba ruháit egyszer mindig kimosom 60 fokon, utána csak 40-en, szerintem csak régen kellett vasalni fertőtlenítés miatt, ma már hatékonyabbak a mosógépek.
2018. aug. 8. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
53%

Ez onnan ered, amikor csak azzal tudtak fertőtleníteni, mert a mosóporok sem voltak elég jók, a mosógépek sem.


Manapság erre már nem szükséges hagyatkozni feltétlenül.


Számos nem vasalást igénylő babaruhát is lehet kapni, tehát az sincs, mint régen, hogy ha nem vasalod, gyűrött lesz.


A szárítógép pl. nagy segítség lehet.

2018. aug. 8. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
55%
#3-as vagyok, nekünk is szárítógépben száradnak, ilyen időben meg kint sütöm meg a mosott ruhákat. Nem gyűrött semmi, összehajtva kisimulnak a szekrényben. Felvétel után, miután 2 percet hempergett bennük a baba/gyerek semmiben nem különbözik a vasalt ruha a nem vasalttól.
2018. aug. 8. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
42%
Senkiét nem vasalom. Semmi értelme.
2018. aug. 8. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!