Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Szerintetek gáz előre ruhákat...

Szerintetek gáz előre ruhákat vásárolni?

Figyelt kérdés

27 éves vagyok, nincs még gyerekünk, de 5 éven belül szeretnénk mindenképp. Mindig is imádtam a babaruhákat, de mostanság eszembe jutott sokszor, hogy ha látok valami nagyon tetszetős darabot jó áron, akkor lehet meg kellene venni

Hiszen sok helyet nem foglal, pár éven belül pedig úgyis be kell majd szerezni babaruhákat, legalábbis reméljük. :) Persze nem nagy tételben, hanem tényleg amikor valami extra jó áron van és megkapja a szemem. Szerintetek ez fura lenne?



2021. aug. 4. 17:39
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
93%

Inkább furcsa.

Ismerek olyat akinek dobozokban állt a padláson a babacucc, mert tini korától gyűjtögette...

Sok értelmét nem látom

2021. aug. 4. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem is baromság évekkel előtte vásárolgatni, pakolgatni. Ne legyen foltos, ne egye meg a moly..
2021. aug. 4. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
85%
Ennyire előre én nem vennék. Nekem maradtak meg bőven ruhák, hordozó, stb., miután halva született a kislányom. De azokat a holmikat is csak a terhesség alatt szereztük be. Kidobni, elajándékozni nem volt szívem.
2021. aug. 4. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
94%
En sem vennek elore,1-2 meg one. En vettem 2 kis ruhat, annyira megtetszett, de ezt igy 3 ev alatt. Az egyik egy egy uniszex darab volt, a masik viszont egy kisruha, ugyhogy remeltem, hogy lesz majd egy kislanyom.( 7 év és 3 kisfiu utan a negyedik gyermek kislány lett, most szuletett 2 hete. Remelem hamarosan Helen abba a ruhacskaba:). Csak érdekességkepp irom.)
2021. aug. 4. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
59%
Nekem tipikus félelmem lenne hogy majd ezért nem jön össze..
2021. aug. 4. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem rosszat nem csinálsz vele, csak felesleges. De ha neked örömet okoz, miért ne? Senki sem tudja meg, akkor mit foglalkozol más véleményével?
2021. aug. 4. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem pár darab teljesen okés, ha ez téged boldoggá tesz 🙂
2021. aug. 4. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
95%
Még annyit, hogy mi van, ha veszel egy 56-os vastag rugit, és nyári gyerek lesz?
2021. aug. 4. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
58%
Csak annyira, mint 11 évesen hosszú lejáratú kotonból betárazni, mert majd úgyis kelleni fog. 40 évesen felnőtt pelenkákra gyúrsz majd, nyugdíjkorra? Minek???
2021. aug. 4. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem fura. Meg ha így állsz hozzá, akkor lehet, hogy az lesz, hogy pár hetente mindig betévedsz egy ilyen boltba és veszel pár ruhát. A több év alatt pedig lesz több száz babaruha otthon, baba meg még sehol, és ha meg is születik, akkor is olyan gyorsan nőnek, fölösleges neki olyan sok ruha. Szóval ezzel azt akarom mondani, hogy szerintem max. 1-2-őt vegyél, de nehogy függő legyél és folyton vedd ezeket, mert az csak pénzpazarlás. Szóval na, ne vegyél több száz darabot előre, pár darab okés még.
2021. aug. 4. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!