Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Szerintetek gáz előre ruhákat...

Szerintetek gáz előre ruhákat vásárolni?

Figyelt kérdés

27 éves vagyok, nincs még gyerekünk, de 5 éven belül szeretnénk mindenképp. Mindig is imádtam a babaruhákat, de mostanság eszembe jutott sokszor, hogy ha látok valami nagyon tetszetős darabot jó áron, akkor lehet meg kellene venni

Hiszen sok helyet nem foglal, pár éven belül pedig úgyis be kell majd szerezni babaruhákat, legalábbis reméljük. :) Persze nem nagy tételben, hanem tényleg amikor valami extra jó áron van és megkapja a szemem. Szerintetek ez fura lenne?



2021. aug. 4. 17:39
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
100%

Ha leárazás van, azzal pénzt is spórolsz.

Nem magadnak kell betárazni pelenkából nyugdíjaskorodra, mint valaki írta. :D De azáltal, hogy félreteszünk nyugdíjas éveinkre, magánnyugdíjpénztárba, azzal tulajdonképpen pelenkára is nyűjünk előre. :D Ha netán szükség lenne rá. Tehát nem magát a pelenkát vesszük meg, de arra teszünk félre.


Vagy akár félre is teheted a pénzt, ha mégsem akarsz nagyon vásárolgatni. Mert valóban rá lehet szokni. Ekkor inkább, ha meglátsz valami szépet, annak az árát tedd félre egy külön számlára. Így igaz, hogy nem vetted meg, de az árát félretetted a leendő gyereked számára, hogy majd akkor vegyél belőle neki valamit, mikor valóban kelleni fog

2021. aug. 5. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy furcsa, de én vettem párat, mikor még nem volt meg a lányunk. Utána soha nem adtam rá, amit vettem, mert nem voltak praktikus darabok, egy rászoruló kolléganőmnek adtam őket, aki mélyszegénységben él, nagyon örült neki.
2021. aug. 5. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!