Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Ovis gyerekednek kb. mennyi...

Ovis gyerekednek kb. mennyi ruhája van?

Figyelt kérdés

Termeszetesen nem szam szerint, csak kb.


Melegito, hosszu ujju, pulcsi… stb?

Kabatja tobb van, vagy egy szezonra csak egy?


Milyen gyakran mosol?

Szerintetek mennyi ruha a minimum, ami kell?


2021. szept. 5. 09:16
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Kb. 6 vastagabb nadrág, 2 véknyabb, illetve még van pár, amit most kezd kinőni. 4 leggings, ebből 1 vastagabb. Egy esőkabát; egy sima, vékonyabb dzseki; egy szett overál+kabát a LIDL-ből, ami bélelt és vízálló; megvettem a télikabátot is, egyelőre egyet. Megfelelő aláöltözéssel a LIDL-ös is megteszi pár órás téli kintléthez. 3-4 pulóver, egy mellény. 3-4 vékony, hosszú ujjú felső. 8-10 póló. Zokniból is kellene kb. 10 db.
2021. szept. 5. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
82%

8, az kemény. Még így is zavart, hogy a zsákba rakott cuccot hordás nélkül nőtte ki a gyerek. Hátha még ez nem egy, hanem három szettel történik meg. Nem azért veszek ruhát, hogy ne hordja.


1, 10 kabát egy szezonra??

Egek! Egyszer vettem kettő overált, mert mindenki annyira mondta, hogy elengedhetetlen a váltó, hogy végül egyszer volt a gyereken mielőtt kinőtte.

2021. szept. 5. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
82%

Hehe, 10 kabátom még nekem sincs, valószínűleg ezért se halmozok annyit fel. Ráadásul ovisként még egy kabát egy szezont bír, a következőre kinövi. Lányom 6 lesz, most nagycsoportos és talán most először lesz az, hogy a tavalyi idén is jó lesz (legalábbis valameddig). Szerintem még így is hibátlanként kerül le róla.

Most őszre van egy átmeneti ami valamennyire vízhatlan, mellé egy esőkabát, softshell nadrág, esőnadrág.

Télre egy hosszított "kimenős" kabát, meg egy síkabát az oviba/udvarra (+sínadrág, de szinte nem is volt rajta). Nem éreztem kevésnek.

2021. szept. 5. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!