Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Nem gáz fiún a sárga kabát? K...

Nem gáz fiún a sárga kabát? Kaptunk tavaly kisfiamra sárga télikabátot,most lesz jó.

Figyelt kérdés
2021. szept. 24. 22:16
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Miért volna?! Ez komolyan megfordult a fejedben?
2021. szept. 24. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
97%
Azt még megérteném, ha egy rózsaszín kabáton problémáznál, de mi a bajod a sárgával?
2021. szept. 24. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
96%

Nem ettől lesz egy ruhadarab lányos.


Nekünk van egy rózsaszín ing is, nagyon menő, és nem lányos, mert nem olyan a szabása. Mint ahogy van férfi ruhák közt is rózsaszín. Meg van egy pálmafás "Miami Vice" stílusú nyári pólója is ami szintén rózsaszín domináns.


Semmi baj egy sárga kabáttal.

2021. szept. 24. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

Köszönöm,ez ilyen sötét sárga.

Szokatlan nekem,nem volt még neki.

2021. szept. 24. 22:33
 5/19 anonim ***** válasza:
95%

Egyetemen a napokban már a második fiún láttam napsárga kapucnis pulcsit, és éppen megállapítottam, hogy milyen jól áll nekik. Mint ahogy a vörös felsők sem csak lányosak.

Szerintem biztos jól nézne ki rajta. :)

2021. szept. 24. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
94%
En imadom a sargat a kisfiamon. Az atmeneti kabatja neki is mustarsarga. Siman ráadhatós te is:)
2021. szept. 25. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Kisfiamnak citromsárga Scooby Doos mellénye van, kifejezetten fiú mellény... Miért lenne gáz?
2021. szept. 25. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
2021. szept. 25. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
94%
Én sárga mellényt adtam rá, szerintem teljesen rendben van. Eleinte én is kicsit furcsának találtam, de valószínűleg csak azért, mert mindenhol a kéket meg az erősebb színeket látom fiúknak. Pedig a sárga uniszex és unalmas mindig a kék és árnyalatai. Egy fiút is lehet másabb színben öltöztetni.
2021. szept. 25. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
90%

Ha a szabása lányos vagy van rajta lányos minta, akkor "gáz", vagyis én nem adnám rá.

De nem a színétől lesz valami lányos vagy fiús, hanem a szabástól vagy a rajta levő mintáktól.

2021. szept. 25. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!