Járni tudó kisgyereknek (1-1.5 év körüli) melyik a jobb? Az overál vagy a 2 részes nadrág+kabát?

Figyelt kérdés
2020. dec. 27. 22:38
A kérdező szavazást indított:
Overál
Kabát+nadrág
29 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:

Mindkettő 😄

Én így látom a különbséget köztük:

- nadrág (itt gondolom te is a kabát-nadrága gondolsz, amolyan sí nadrágra) és kabát: ha elkezd enyhülni az idő, a nadrág rész nélkül a kabát külön is használható.

- overal: sokkal egyszerűbb az öltöztetés vele, könnyebb belebújni, levenni, egy cipzár csak az egész.


Őszintén szólva mi mindegyiket szerettük ebben a korban, pont azért mert mindegyik valamiért nagyon jó.

2020. dec. 27. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
66%

2 éves kor felett nyúltam inkább a kétrészes után, hogy inkább azt adjam és 3 évesen már csak kétrészest vettem,

de pl: lányomnak van olyan ovis csoporttársa, aki még mindig egyrészesben jár. 5 évesek.

2020. dec. 27. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
58%
Kantáros nadrág kabáttal :)
2020. dec. 27. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
58%
Csak is nadrág kabátal.
2020. dec. 28. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Mindkettő.

Ha boltba megyünk kocsival kabátot adok rá, ha udvarra megyünk ki akkor overál.

2020. dec. 28. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
42%

Kabát és overál.

Ahogy írták is: ha boltba megyünk, csak kabát, ha sétálni akkor overál.

A lányom a sínadrág+kabát kombót nem viseli el.

2020. dec. 28. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Overál, de nálunk nem kardinális kérdés a shoppingolás. Pl. most egyáltalán nem viszem boltba a gyereket.
2020. dec. 28. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Én utáltam az overált. Ettől függetlenül nyilván azzal nem kell folyton a gyerek derekát ellenőrizni.
2020. dec. 28. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!