Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Hány cipő/csizma kell télre?

Hány cipő/csizma kell télre?

Figyelt kérdés
Milyen fajta lábbelik kellenek télre? Sima bélelt utca magasszárű cipő+hótaposó? 1.5 éves gyereknek. Mi vált be?
2021. okt. 21. 20:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
71%
Tavaly volt 16 hónapos a lányom télen. Volt két bakancsa(az egyik inkább bokacsizma), egy kicsit hosszabb szárú csizmája meg egy hótaposója. Leginkább a hótaposót és a csizmát hordta télen, a két bakancs többet volt rajta késő ősszel. Szerintem egyébként 2 cipő elég.
2021. okt. 21. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk eddig mindig elég volt egy (ha volt is 2, akkor is csak 1-et hordtak). Superfit bakancsot veszek. Vízhatlan, meleg, strapabíró és könnyen tisztítható, így mindenhova jó. Meg se látszik rajta a használat, újszerűen növik ki.
2021. okt. 21. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk hó max. egy hétig ha van, és akkor már nagyon "havas" tél volt, így hótaposót soha nem vettem. Viszont a vízhatlan cipő elengedhetetlen, a sima bőr impregnálás ellenére is beázik, ha pocsolyáznak is, ezért TEX-es bakancsot veszek (pont Superfit).

Gálacipő még nem kell, ezért egy cipő elég télre. Ha nagyon enyhe idő van, akkor még mindig ott az őszi bőrcipő. Tavaszra pedig úgy is új kell.

2021. okt. 21. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Csak bakancsot veszek.

A nagynak mindig vettem bakancsot és hótaposót is. Az utóbbi években tök feleslegesen. Megfogadtam h idén nem költök erre

2021. okt. 22. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Attól függ, hogy milyen a tél. Én tavalyelőtt és az az előtti telet simán kihúztam sportcipőben. Tavaly azért elő kellett szednem a bakancsomat. Persze én felnőtt vagyok, egy gyerekre én is inkább valami melegebb, magasszárú, vízhatlan akármit adnék, de abból is csak egy párat vennék.

Nővérem a fiainak rendesen betáraz télre lábbelikből, de náluk rendszeres program a síelés, szánkózás, ráadásul a kisebb annyira kreatív, hogy valahogy mindig beáztatja a legvízhatlanabb bakancsot is, azt ugye másnap nem tudja felvenni, mert nem szárad ki.

2021. okt. 22. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
54%

Két csizmája volt. Egy itthoni és egy eljárós.

Mindkettő D.D Step.

2021. okt. 22. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszi! Akik superfit csizmát használnak: hajlékony a talpa? Örököltünk egy csizmát, de meg sem tudom hajlítani a talpát, a gyerekem meg mostanában tanult meg járni, még elég billegős, puhább talpút keresek.
2021. okt. 22. 14:38
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Igen, hajlékony. Nem annyira, mint egy jó barefoot cipő, de egy szamoshoz, geoxhoz, richterhez, salushoz, aldishoz, lidl-öshöz deichmannoshoz, decathlonoshoz...képest határozottan igen.

(Aki tud vízhatlan barefoot cipőt, az sikítson! Amit tavaly próbáltunk, hideg volt és nem vízálló.)

2021. okt. 22. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
46%

Nem biztos h egy járni tanuló gyerkőcnek ideális egy használt lábbeli.

Legalább is én látom h a lányom hol taposta el a cipőt (valahogy a külső talpa elvan jobban kopva) így már a húgáramár nem adom rá.

De persze ha csak pár alkalommal hordott az más

2021. okt. 22. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Bogs egy mezítlábas téli vízhatlan cipő, én még abban gondolkodom.
2021. okt. 22. 18:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!