Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen cipőt praktikus venni...

Milyen cipőt praktikus venni 1 évesnek télre? Bakancs/csizma? Tépőzáras/cipzáros/kötős? Ráadni hogy lehet?

Figyelt kérdés
Egy tépőzárast nem bírtunk ráadni lányomra a boltban, mert olyan szűk volt a szára és csak kicsit lehetett széthúzni :-/, pedig bakancs volt, másfajta meg nem volt. Alig van választék.

2012. dec. 13. 12:54
 1/5 anonim ***** válasza:

megy már a lányod?


vagy csak bent és a hóba sárba hidegbe nem teszed le. ha csak bent megy akkor egy puha talpú félcipö elég ha pl boltban leteszed vagy más nem kinti helyen. minél hajlékonyabb a talpa annál jobb.


1 évesen nem tudom elképzelni hogy óriási sétakat tesztek vagy egyáltalán havas nedves hideg idöben leteszed sétálni. lányom 11 hósan már egyedül ment de utánna is rossz idöben babakocsiban volt.

2012. dec. 13. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Igen már megy egyedül is stabilan.

Akkor ne is vegyek neki kinti cipőt csak majd tavasszal? Ezen is gondolkodtam, de nem tudom. Persze a hóba nem nagyon tenném le meg sárban.

2012. dec. 13. 13:02
 3/5 anonim ***** válasza:

Nvitáztunk nyugodtan tedd le és vegyél neki cipőt.....mi is ezen vitáztunk a férjemmel de a mama megoldotta.Vett neki egy D.D.Step zipzáros csizmát ami tök jó bundás belül is.Nekem most 14 hónapos a lányom de ha kimegyünk akkor csak ideig óráig marad már a baba kocsiban.

[link]


nekünk ilyen...imádjuk

2012. dec. 13. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem vegyél neki, azt én nem tudnám megoldani, hogy ne tegyem le a földre. 13 hónapos a fiam. Olyasmit vettem neki mint az előző válaszoló linkelt, belül nagyon jó bundás, és tépőzáras. Kisfiam lába elég torkos, de így is fel tudtam húzni neki.
2012. dec. 13. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

utolsó vagyok, ilyesmit vettünk, csak nem DDstep

[link]

2012. dec. 13. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!