Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » 2 éves bölcsis kisfiamnak...

2 éves bölcsis kisfiamnak érdemes gumicsizmát venni őszre/télre, vagy rendes "hótaposót" vegyek már neki? (kivehető béléses gumicsizmát kihasználtátok? )

Figyelt kérdés

2014. szept. 18. 12:16
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Őszre igen, télre viszont normalis kell, a gumi simábban szét fagy a lába. Mellesleg a gumi csizma nyáron is jo, amikor ugrálni lehet a pocsolayban :D
2014. szept. 18. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Még ezután jön az esősebb időszak. Nekünk kivehető béléses nem volt. Ha kicsit nagyobb méretűt veszel, akkor egy vastagabb zoknival is jó és nem olyan hideg. Télre mindenképpen kell hótaposó, de az még most nagyon meleg lenne. Szóval átmeneti időszakra érdemes a gumicsizma, én ezt még használtan is megvettem, hiszen ennek a talpát nem lehet úgy kitaposni, mint egy normál cipőt. Ha pedig kicsit nagyobbat veszel, akkor talán még tavasszal is jó lesz, bár az is előfordulhat, hogy simán kinövi addigra, ez gyerekenként változó. De ha egy jó minőségű cipőt veszel és befújod/kened impregnálóval, az sem ázik át esőben, de az igaz, hogy nem is lehet benne a pocsolyában trappolni. :)
2014. szept. 18. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Na, helyesírásilag kifogásolható, tehat "simában" es "pocsolyában"
2014. szept. 18. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A gumicsizma (a sima) a legkihasználtabb darabunk volt mind a 3-mal. Minden pénzt megért. Nyáron is, igen. :)
2014. szept. 18. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nálunk csak az mehet a fűre, akinek van gumicsizmája, lévén délelőtt még harmat van. A héten mindennap gumicsizmában volt a bölcsiben az udvaron.
2014. szept. 18. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
a rendes hótaposó még nagyon meleg most szerintem is. Gumicsizma meg mindig jól jön, ha esős az idő. lehet kapni minden sarkon kínaiban, teescoban, lidlben, auchanban... Igazából szerintem ez az a cipőféle, amiből nem kell a márka, legyen az egész gumi, és vesztek meleg zoknit/harisnyát bele.
2014. szept. 18. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!