Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Ajándékozni szeretnék újszülöt...

Ajándékozni szeretnék újszülött babának ruhát,bodyt,együttest,de nem tudom milyen méret a jó?A neten való rendelésnél meg kell adni a méretet,ezért tanácstalan vagyok,egy nagypapa.

Figyelt kérdés
2021. nov. 28. 08:51
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%
Mi is jártunk úgy sajnos, hogy annyi számmal nagyobb téli ruhákat kaptunk, hogy amire belenőtt, nyár lett. De a 62 elég közel van, azt még jól be lehet tájolni, ráadásul nekünk szülésfelkészítőn mondták, hogy az a méret lesz legjobban kihasználva és így utólag igazat kell adnom ennek a meglátásnak, a mi tapasztalatunk is ez volt. Szóval én is a 62-es méretre szavazok, azzal együtt, hogy sajnos nem minden márkának mérethelyes a babaruhája, pl. a Sinsay inkább kicsit kisebb, bár az eleve nagyon trágya minőség, a H&M legtöbbször egy számmal nagyobb, mint aminek árulják, de nem minden ruhájuk, viszont szerencsére a webshopban lehet véleményezni a ruhákat és ott kiderül a felhasználói tapasztalatokból, hogy az adott ruha az túlméretezett-e vagy nem. A Chicco márka ugyanez (inkább nagyobb), Brendonban kapható. A C&A babaruhák inkább mérethelyesek. De végül is mindegy, mert ha most születik a baba, akkor még jó eséllyel tudja használni a téliesebb ruhákat (hosszú ujjú vagy lábfejes ruhák) akkor is, ha az netán nagyobb, mint 62. Vagy jó választás lehet egy babahálózsák is ajándékba vagy babatakaró vagy kifogó (babatörülköző), a H&M babatörülközők nekünk bejöttek eléggé, az ikeás viszont nem.
2021. dec. 3. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!