Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Februárban születendő kislányo...

Februárban születendő kislányomnak érdemes bundás overált venni, vagy elég a kiskabát?

Figyelt kérdés

Arra gondolok, hogy babakocsis sétához, vagy a védőnő látogatáskor mibe legyen öltöztetve, hogy ne fázzon de ne is legyen melege?

Ti melyiket ajánljátok/használjátok?

(első baba)


Válaszokat előre is köszönöm!



2022. jan. 14. 13:13
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
A kabátnak babánál semmi értelme
2022. jan. 14. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Átmeneti overált vennék vagy monello kiscsillagot.

A kiskabát egy újszülöttnél a legkevésbé praktikus dolog.

2022. jan. 14. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Kabátot ne vegyél, semmi értelme piciknél.
2022. jan. 14. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Vékonyabb overál, ha hideg van, plusz takaró. Kabát felejtős.
2022. jan. 14. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Szőrös overál esetleg bundazsákkal, hàtha lesz még hideg.


Én vettem amúgy febr. végi fiamnak, volt is rajta, de bundazsák mellett nem kellett volna, plusz akkor sem, ha nincs nagyobb gyerek, mert miatta azonnal menni kellett ki, hiába volt 3-5 fok..


Ha nincs és a szokásos szellőzetünk a babára stb szoktatással viszem ki, addigra már 10-en fok lett volna, mire rendesen kiviszem.

2022. jan. 14. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
89%
A lányom is februári születésű, neki meleg, téli bundazsákot vettem. Ha enyhébb az idő, elég vékonyan öltöztetni alatta. Overál inkább kicsit később lesz jó, a bundazsákba könnyebb beletenni. De persze ha mindenképpen overált akarsz, az is jó. Lányomnak mindegyik volt, de csak a bundazsákot használtuk. Mire oda jutottunk, hogy bele tegyem az overálba, már kinőtte. Kabátot semmiképpen ne vegyél, egyáltalán nem előnyös, mert nem védi a lábát. A 3 éves lányomra is overált adok hidegben.
2022. jan. 14. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Egy újszülött egész testét egyformán kell melegen tartani, mert még nem tudják szabályozni a testhőmérsékletüket.


Szóval body, rugi és bundazsák.

2022. jan. 14. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Mi használtuk a kabátot, ha autóval mentünk valahova, pl orvoshoz, es nem sokat voltunk kint, akkor volt rajta a kabat es takaró. Könnyebb is igy levetkoztetni ezért nekem praktikus volt. Sétálni overallban vagy bundazsakban vittem.
2022. jan. 14. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Valószínűleg lesz még hideg februárban is, ezért vegyél vastagabb és egy átmeneti overált is. Kabátnak, ahogy írták, nincs értelme. Ha hordozóban viszitek vehetsz hordozóba helyezhető bundazsákot is, vagy átmeneti overál + bundazsák.
2022. jan. 16. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!