Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kislanyomnak most jon egyszerr...

Kislanyomnak most jon egyszerre 4 foga. Nagyon nyugos napok ota. Ilyenkor erdemes e elhalasztani az oltast?

Figyelt kérdés
A baranyhimlo elleni oltas 2.adagjat kapna holnap, de nagyon szenved a ragofogakkal. Varjak mèg az oltas beadatasaval?
2019. máj. 25. 13:05
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezd meg a dokit.
2019. máj. 25. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Valódi betegség esetén el szokták halasztani, de a fogzás a normál ügymenet része.
2019. máj. 25. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen esetben nem halasztanak oltást, csak akkor, ha ténylegeswn beteg.
2019. máj. 25. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
A lányomnak is 4 foga jött egyszerre, beadták neki a bárányhimlő elleni oltást.A fogzás egy természetes folyamat nem betegség.Lázas ,hőemelkedés esetén a mi orvosunk nem olt.
2019. máj. 25. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az oltás második adagját már meg sem érzi. Nem lesz amiatt még nyűgösebb utána.
2019. máj. 25. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Pont így voltunk mi is,3 foga jött akkor egyszerre. Az orvos beadta az oltást,mivel nem volt láza,sem hőemelkedése.

Pedig én féltem is picit,mert az első adagtól volt pár pötty és láz,de a másodiktól semmi gond nem volt.

2019. máj. 26. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!