Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Gyerek ruha eladás? Hol és...

Gyerek ruha eladás? Hol és mennyiért?

Figyelt kérdés

Akinek van egy kis tapasztalata, segítene?

Ti hol szokták hirdetni az eladó gyerekruhákat? Kb. milyen áron?


Felraktam Facebookra, helyi csoportba és Market Placere is, jófogásra, gardróbcserére, de nem is érdeklődik senki.


Nem sok minden van, mert oda szoktuk adni egy ismerősnek, de gondoltam megpróbálom, vannak új melegítők, felsők.. alig használt farmerek, egy új pulcsi is, átnőtt kabát… 5-6 éves fiú ruhák.


2022. jan. 18. 05:59
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

A helyzet az, hogy a ruhák sokszor üzletben is nagyon olcsók pl. Pepco egy vicc mennyiért adja a dolgait sokszor (más kérdés a minőség)


Én vásárlói oldalról tudom megközelíteni a dolgot, Facebookon szoktam ruhát venni, 1-1 darabot nekem nem éri meg. Ilyen esetekben inkább az üzletet preferálom. Kiszámítható a minőség és biztos kapok, amit szeretnék és nem kell 1000 címre elmennem, ha össze akarok egy szettet vadászni a gyereknek.

Ellenben a ruhacsomag már más kérdés. Az nekem jobban megéri először átnézi a használt piacot, és ha van méretben komplett gardrób, akkor megveszem. Sokkal jobb mint szintén vadászgatni az üzletekben, figyelni az akciós újságokat, mert kompletten van minden ami kell.


Szóval én csak ruhacsomagokat veszek adott méretéből, mert nekem időben pénzben ez éri meg.

2022. jan. 18. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

Jelenleg dömping van



Olcsón, csomagban lehet eladni..


Anno úgy vásárolgattam, hogy majd eladom..

De mire aktuális lett annyira sokan árulnak hogy valami elképesztő..


Szóval eljutottam oda, hogy ha valóban veszem a fáradságot, akkor nem a pénznyerés, hanem a helynyerésnek kell a szemem előtt lebegni

2022. jan. 18. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

Hmm, értem. Igazatok lehet. Néha én is veszek 1-1 darabot, ami megtetszik.

Csomagban még nem vettem, mert tuti a fele olyan volt, amit sosem használtunk.


Azt látom, hogy sokan hirdetnek, nem is túl alacsony áron, ahhoz képest, hogy már hordott.


Igazából nyitott vagyok, vihetik egyben, alku is belefér..stb..

2022. jan. 18. 06:46
 4/18 anonim ***** válasza:

Én próbálkoztam eladni, de nem sikerült.

A mérleget, légzésfigyelőt, mellszívót sikerült eladni, de ruhát nem, ami szerintem abból adódik hogy nagyon olcsón lehet ezekhez hozzájutni, pl. Tescóban is már jó minőségben. Pepco, Kik méginkább. Végül meguntam és annyira szabadulni akartam tőlük hogy odaadtam a védőnőnek, hogy adja oda a szegény családoknak.

2022. jan. 18. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
73%

Én a bolti cuccokkal is úgy vagyok, ha ott van csomagban pl. melegítő szett abból van rész amit soha nem használtunk. A ruhacsomagban is biztos van ilyen de ott nem fizetsz 15 ezret 3 rész ruháért. Én pl. Kb. 5-8 ezerért veszek komplett méretre való csomagot és eddig max 3 cucc volt amit nem igazán hordtunk. Amiért jobban szeretek még használt csomagot venni, az anyukáktól a bevált cuccot kapom meg. Újszülött ként kipróbáltunk egy csomó kapott ruhát, a fele nem jött be, elképesztő milyen ruhákat képesek tervezni babára, kívánom, aki megálmodta csak abba öltözzön élete végéig. 👹

Viszont a ruhacagokban már lefölöződik a be nem vált darabok, így nekem nagyon nem is kell kísérleteznem. Készen kapok mindent.

2022. jan. 18. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Elmondom, én hogy jártam, hogy más ne essen ebbe a hibába:

Legkisebb méretben csak drága ruhát vettem, mamas &papas, stb, hogy majd ha kinövi, féláron eladom, és akkor így ugyanott vagyok, mintha a Tesco- H&M vonalról öltözött volna fel a gyerek.

Hát nem sikerült eladni.

Úgyhogy nagyobb méretben már olcsóbbat vettem, amit utána simán elajándékoztam.

Az a helyzet, hogy annyit árulnak babaruhát mindenhol, hogy nagy szerencse kell, hogy pont az enyémet elvigyék. Meg igazából nyűg is volt egész nap másokkal írogatni, alkudozni, venné-nem venné, legyen ingyen posta, mégse kell, stb.

Soha többé.

2022. jan. 18. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

Próbálkozok még egy kicsit, ha nem megy, akkor megy a felajánlós csoportba ez is.

Mivel jó része címkés, de még így is áron alul, gondoltam megveszik 🙂

2022. jan. 18. 07:35
 8/18 anonim ***** válasza:

Mi a gyereknek szó szerint mindent újan vettünk. Rengeteget kaptunk is, szintén ujakat.


Ruhákat pl volt amit nem is hordott. Feltettem babás adok-veszek csoportba, marketplaccra nevetseges 100ft/db áron őket. A kutyának nem kellett. Meghirdettem csomagba ingyen. 1 nő írt, de végül ő sem jött el érte. Végül sógornőm férjének a testvére terhes lett, életembe 1x találkoztam vele. Na neki adtuk oda mindet ajándékba, csak hogy szabaduljunk.


Kiságyat 60ezerFt-ért vettünk. 15ezerért tudtam csak eladni. Úgy, hogy 1 éves volt és a gyerek talán ha 5x aludt benne.


Babakocsi is... 50ezerért vettük, 10ezerert ment el.


Szóval ez szamomra a vicc kategória.

2022. jan. 18. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
54%

Én kisebb méreteket vettem, de az az igazság, hogy egyetlen esetben sem voltam elégedett.

Csak látszott azért mindegyiken, hogy használt ruha. Alig vártam, hogy kinőjje őket.

Azóta én nem kisérletezek a használt gyerekruhákkal.

2022. jan. 18. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Én is próbáltam egy időben eladni, de pár száz forintokért sem kellett senkinek. Az olyan ruhákat, amiket mi is használtan kaptunk vagy vettem, felajánlom, hogy elvihetik rászoruló családok. Amik alig használtak, azokat meg csere-bere csoportban adom (kérek mondjuk érte csomagban popsi törlőt, vagy öblítőt, csokit). Amúgy én is azt látom, hogy elég drágaért árulják a használtat. De vannak licites oldalak is, ott szívesen vásárolnak az emberek.
2022. jan. 18. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!