Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Barátnőmtől rengeteg baba...

Barátnőmtől rengeteg baba ruhát kaptam, mit vehetnék neki cserébe? 8 és 5,5 éves fia van, segítenél?

Figyelt kérdés

Szeretném neki meghálálni, azt mondta neki amúgy is már csak a padon volt, több gyereket nem akarnak és ingyen nekem adott egy zsák ruhát 1 éves korig. De nekem ez rengeteg pénzembe lett volna még ha használtan veszem is meg és szeretnék valamit venni a két fiának.

Esetleg ha van hasonló korú fiatok ruha méretet is írhattok. :)

Bár nem is tudom, hogy vajon ruháért ruhát vegyek-e nekik cserébe?!

Köszönöm, ha segítesz :)


2022. jan. 18. 10:33
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg valami játékot a gyerekeinek? De amúgy biztosan nem vár el semmit, neki már nem kellettek és szívesen adta.
2022. jan. 18. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Én valami társast vennék nekik amit közösen kapnak.
2022. jan. 18. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Társas vagy egy tálca süti, amit te csináltál
2022. jan. 18. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Rengeteg játékuk van a fiúknak, többször hangsúlyozta, hogy jaj csak játékot ne vegyen már senki :)

Süti jó ötlet lenne de ő is és a férje is mester cukrászok, én meg... nagyon nem :)

De egy társasjáték nagyon nagyon jó ötlet!!! Köszönöm szépen! :)

De várom még az ötleteket, esetleg társasból is, hogy mik azok amiket ti is játszotok a gyerekekkel, ami titeket és a gyerekeket is leköt?

2022. jan. 18. 10:57
 5/10 A kérdező kommentje:

1-es tudom, hogy nem vár el semmit és tényleg szívből adta, de nekem ez borzasztóan nagy segítség! El nem tudom mondani mennyire!

Nekem már sajnos nem élnek a szüleim, így nincs segítségünk :(

Anyósoméknak lenne miből, de mióta babát várok minden egyes beszélgetés alkalmából elmondja, hogy "neki nincs pénze..."

Mindenképp meg szeretném hálálni barátnőmnek!

2022. jan. 18. 10:58
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Egy tálca süti, valami élmény akár a gyerekekkel közösen (állatkert, mozi jegy), vagy csak kettőjüknek, pl koncert jegy arra amit szeretnek stb. Magunkból indulok ki, nálunk is minden van a gyerekeinknek, de az ilyennek mindig örülünk 🙂. Én is odaadtam egy csomó cuccot, kiságyat is, babakocsit, mert a legkisebb ovis és több nem lesz. Nem vártam semmit cserébe! De azért igen is jól esett, hogy kaptunk egy-egy színház jegyet a férjemmel tőlük.
2022. jan. 18. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
6os vagyok, valamiért elküldtem véletlen. Szóval: jól esett maga a gesztus, hogy ezzel megköszönik. Na meg nekik sem volt kellemetlen, mert tudom, hogy kicsit az volt nekik, hiába adtam én teljesen önzetlenül nekik, valahogy hasonló lehet nálad is kérdező. Hogy picit kellemetlen nagyobb értéű dolgot elfogadni "csak úgy". Meg tényleg az, hogy gondoltak erre, hogy kapjunk egy élményt kettesben nagyon jól esett.
2022. jan. 18. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Társasból ajánlom a rókanyomont.
2022. jan. 18. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Én semmit nem adtam, de lehet bunkó vagyok. Sok embertől kaptunk már ruhát és én is sok embernek adtam már. Senki nem kért és nem adott semmit, szerintem örültek, hogy megszabadultak tőle, mert nagyon sok helyet foglal.
2022. jan. 18. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Én nem rég adtam oda egy ismerősnek egy óriás karton doboznyi kislány ruhát mert lányom kinőtte már , illetve iskolatáskát is mert lányom már kinőtte azt táskát az alsós gyerekeknek való


Nem kértem semmit érte elég volt nekem az is hogy kislány nagyon őrült a sok szép ruhának és a táskának,ismerős kapta,jó helyre ment.

2022. jan. 18. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!