Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » 3 hónapos kislánynak milyen...

3 hónapos kislánynak milyen ajándékot adnátok?

Figyelt kérdés
Valami különlegesebbre gondoltam, nem rugdalozó stb., mert minden alap dolog megvan már neki :) Valamilyen különlegesebb készségfejlesztő játékra gondoltam, ami nem átlagos és biztos nincsen neki. Köszönöm előre is :)

2022. jan. 17. 20:58
1 2
 1/12 crudy válasza:
85%

Nyilván nem ezt kérdezted de ez is válasz. Én nem hiszem, hogy ha már minden van neki, akkor kell még neki bármi. A kézségfejlesztés egy jó dolog de a szülők gyakran elfelejtik, hogy a készségek maguktól remekül fognak fejlődni. Mi is, vagyis az asszonykám is próbálkozott ilyenekkel. A többnyire drágább fejlesztő játékokkal, és feladta a harcot amikor a kedvenc játéka a gyereknek egy bot volt a végén egy guruló csörgő hengerrel. Műanyag volt az egész, valami vásáron volt 1000 ft.


Egy kővel többet játszott mint a montesori játékokkal. Amúgy, ha nincs matatófal akkor esetleg az. Én is csináltam neki amikor már tudott mászni meg piszkálódni, azt nagyon szerette.

2022. jan. 17. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Abszolút megértem, amit mondasz, és köszönöm a választ, csak mégsem szeretnék üres kézzel érkezni :) Gondoltam hátha valakinek eszébe jut valami különlegesebb játék, ami hasznos is lehet, nem csak a polcon porosodna :)
2022. jan. 17. 21:10
 3/12 anonim ***** válasza:
11%
Babanapló?
2022. jan. 17. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Köszi a tippet, de az már van nekik :(
2022. jan. 17. 21:18
 5/12 crudy válasza:
29%
Ja hát ha babalátogatóba mész, akkor pláne. Gondolj bele, te leszel a huszadik aki megnézi csóri gyereket és aki visz valamit. Nálunk a sokadik alkalomnál elmentem a gyerekkel sétálni ha jöttek megnézni. A gyereknek nem biztos, hogy jó, hogy hetente nézegeti valaki. Inkább vigyél a szülőknek valamit, Ők legalább értékelni fogják és emlékezni fognak rá.
2022. jan. 17. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

[link]


Mi ilyet kaptunk mikor a kislányom 3honapos volt kb,nekem nagyon tetszet olyan kis személyesebb volt:)

Vagy pl.ruhat de a nevével,vagy lassan elkezdi a hozzátáplalast esetleg venni tanyerkát hozza kiskanál anyukának könyvet(hozzátaplálas receptjeiről)


Ennyi időssen a készségfejlesztők nem nagyon érdeklik,esetleg valami csorgő jaték,vagy kocsira ágyra akasztos porgős zenelő játek,vagy még esetleg altatomaci kislámpával.Sok mindent ebbe a korba mrg nehez de remelem tudtam segiteni valamit:)

Jaj es ha maast nem is tudsz vinni a pelusnak nedvestorcsinek mindig orulnek mer az a leghasznosab😊

2022. jan. 17. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Derjaderja ***** válasza:
Esetleg egy névvel ellátott törülköző? Nem kell hogy babatürcsi legyen.
2022. jan. 17. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Nehéz ez, mert mire látogatóba mész, a gyereknek már megvan mindene. Én nem örültem egy sokadik ruhának, törölközőnek, plüssrongyinak, utöbbiból annyi van, hogy néhányat még tovább is ajándékoztam új állapotában.


Ha mindenképp vinni akarsz valamit, akkor vegyél pár csomag normálisabb popsitörlőt, azt legalább el tudják használni.


Egy 3 hónaposnak nagyon extra készségfejlesztöt még nem tudsz venni.

2022. jan. 17. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Bármi ami színes és zörög. Nekünk most egy zörgő csillag alakú kendő a sláger mert rágcsál és mostanában tanult fogni.

[link]

2022. jan. 17. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
71%

3 hónapos a lányom. Neki is meg van mindene.

Én agyfszt kapok, ha valaki hoz egy 28.felesleges "fejlesztő játékot".

Én kifejezetten kértem, hogy ha jön valaki, vagy semmit ne hozzon, vagy legalább ne játékot. A csörgő-zörgő szarokat elteszem, neki se fogom adni szerintem. A többinek, pl egy ujabb porfogó plüssnek meg sok értelme nincsen.


Pelenkát, ruhát a szülők megintcsak vesznek számomra ez sem ajándék.

Mi pl kaptunk pelust is meg popsitörlőt is, de nem olyant használunk. Egyenlőre a szekrenyben van, majd elajándékozom mert maradok a beváltnál.


Én pl egy ajándékutalványnak pl dm-be, rossmanba. Na ilyennek örülnék. Ebből azt veszek a gyereknek amit akarok.



De ez csak az én véleményem :)

2022. jan. 18. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!