Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Zara babaruhák milyen minőségűek?

Zara babaruhák milyen minőségűek?

Figyelt kérdés

Vagy írhattok más üzletet is. Nyitott vagyok bármire, ha nem Micimaskós, Mickey egeres, ilyen-olyan mintás ruháik is vannak.


H un M tudom, hogy népszerű, vannak egyszerűbb babaruháik is. Viszont felnőtt termékekben rengeteget romlott a minőség náluk szerinte, általában pár mosás után mindenem olyan a márkától, mintha évek óta hordanám.

Ezért félek berendelgetni előre...


2022. márc. 21. 11:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

H&M tökéletes kicsi babának. Nem sokat fogod kimosni, mert annyira hamar kinövi.

Meglepően jó minőség és anyukák körében nagy kedvenc az F&F babaruha.

A zara nagyon jó, de drága. Én azt csak nagyobb korában vettem, amikor már csinosabb, divatosabb ruhákat akartam.

Eleinte úgyis body + rugdalózó a legjobb.

Volt egy-két szebb darabja, mamas&papasból.

2022. márc. 21. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nagyon jok, az en fiam szuletesetol 90 %ban abban van, nagyon tetszenek, es mindig akcioban veszem mikor 70-90 %-al van learazva.
2022. márc. 21. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
34%

A Zarában is van ám Minnie Mouseos meg ilyenek, nehogy azt hidd hogy ott csak most menő bézs minimalista sztilót árulják.

A Zara szar minőség, cserébe rohadt drága ahhoz képest hogy mennyire gagyi. Konkrétan csak a kötötteket és a basic melegítőket ajánlom, minden más anyag szakad, bolyhosodik, a gombok lejönnek, de volt hogy egyenesen hibás ruhát küldtek amin egy hatalmas ragasztópaca volt. A cipők szarok, papírvékonyak és a méretezése is rossz.

A H&M sem a legjobb, a babaruhák amiben csak fekszik a ded még aránylag vállahatóak, második gyerekemet szolgálják ki. Viszont egy 3-4 éves már szétszedi őket, kb alig marad közte olyan amit normális állapotban el tudok tenni a kicsinek, minden szakad szét meg bolyhosodik.

A Mamas&Papas is gagyi az árához mérve, az egyik rugi kiszakadt, a másik csálé és kicsi méret, a fancy divatos bézs kötött rugit meg nem lehet begombolni a fenekén mert kinyílik (nem kicsi).

F&F, Reserved, C&A a futottak még, pár cuccunk van onnan, átlagosak. Nextet szeretem még, habár egyre ízléstelenebb cuccaik vannak és évek óta ugyanaz a kínálat. Converse gagyi. Calvin Klein gagyi. Egyedül a Burberrybe nem tudok belekötni, de győzd abba öltöztetni a gyereket.

2022. márc. 21. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nekünk turiból vannak zara és next ruhák. Ha azt veszem, hogy már alapból használtak voltak, és fiam is nyüstöli, akkor elég jó minőségű, mert még mindig jól bírják és jól néznek ki. Nekem nagy kedvencem a Lidl/Aldi ruha, ezek is bírják az örökmozgó fiamat és a mosás-vasalás körforgást. Nem is drágák. Ok, nem nagy márkák, de tényleg jó minőség.
2022. márc. 21. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Lidl ruhákat én is szeretem. Olcsó és nagyon jó.

Igazából amik ott felmerültek, mind tökéletes nekem, van mindenhonnan.

Burberry meg calvin klein nincs :D


Ami kerülendő: pepco

Az rettentő anyag.

2022. márc. 21. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
3 vagyok: Lidl tényleg jó, sokáig ódzkodtam tőle de egyszer a gyerek kikönyörgött valami Jégvarázsos gúnyát onnan és meglepően jó, azóta figyelem milyen ruhák vannak, az overálok pl nagy kedvencek.
2022. márc. 21. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Lehet buta kérdés, de a Lidl-ben nem csak alkalomszerűen, kampányok alatt vannak ruhák?


Elhiszem, hogy a Burberry nagyon jó, de nem egy is egy Zara-Mamas and Papas kategória valószínűleg a babaruha részlegük sem.

Ennyi erővel a Dior és Bonpoint is biztosan 10/10, de hiába szerelem mind a kettő, valószínűleg nem onnan szerezném be az egész gardróbját a gyereknek egy ideig..

2022. márc. 21. 14:19
 8/12 anonim ***** válasza:
De, lidl akciós újságot figyelni kell. De pl a lidl fa játékok is nagyon jók, azok talán pont most vannak.
2022. márc. 21. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Lidlben mindig van ruha, csak nem mindig az, amit szeretnél. De body-rugdalozó azért az esetek többségében mindig van. Téli nadrág, overall stb az lehet csak pár havonta lesz.
2022. márc. 21. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Téli baba volt. Lidl-ben vettünk az autós hordozóba való beköthető takarót, pár ezer Ft volt.
2022. márc. 21. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!