Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Zara babaruhák milyen minőségűek?

Zara babaruhák milyen minőségűek?

Figyelt kérdés

Vagy írhattok más üzletet is. Nyitott vagyok bármire, ha nem Micimaskós, Mickey egeres, ilyen-olyan mintás ruháik is vannak.


H un M tudom, hogy népszerű, vannak egyszerűbb babaruháik is. Viszont felnőtt termékekben rengeteget romlott a minőség náluk szerinte, általában pár mosás után mindenem olyan a márkától, mintha évek óta hordanám.

Ezért félek berendelgetni előre...


2022. márc. 21. 11:10
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Csak a tobb db-os body szettet próbáltuk zarabol, az nrm volt jo, hamar nyult es kifakult a minta.

Szerintem a c&a a legjobb gyerek ruhában, szépek, van választék, nem nyúlnak ki, jo az anyaguk.

H&M bol a vastagabb melegítők, pulcsik nagyon jók. Bodyk szépek de könnyen kilyukadnak a többi márkához képest, szinte minden lettek picike lyukak. Lidl Aldi elég jó, de sokszor mikor megyek mar semmi nincs ami kéne.

F&F, Sinsay, pepco, kik olyan hatareset, mindbol vettem már jot, de gagyit is ami 1 mosás után kifakult, osszement.

2022. márc. 21. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Felesleges nagyon márkás ruhákat venni gyerekeknek szerintem, ha csak nincsenek milliárdjaid. Kinövi pillanatok alatt, én azt gondolom pazarlás. Azt a pénzt inkább tedd félre és vásárolj belőle részvényeket, vagy hasonló, amit a gyerek majd megkap ha elvégzett egy egyetemet. Meg inkább a kajálásra költsetek. A jó étkeztetés egy gyereknek nagyon fontos. Egészséges, fehérjében gazdag, nem zsírban tocsogós junk foodot kell adni neki, mint amilyen a magyar konyha vagy meki vagy hasonlók. Rizs, tészták, gyümölcs, zöldség, minőségi húsok, halak, királyrák. Én éveken keresztül majdnem minden nap ettem rákot 10 éves koromtól. 190 centire nőttem, nem véletlenül. Ja, meg sport, ez nagyon fontos. Box, brazil jiu jitsu, birkózás, ezekre elég korán érdemes beíratni, és úszni is tanuljon meg. Mondjuk 4 5 éves korától kezdve. 15 évesen olyan bivalyerős teste lesz, hogy nagyon hálás lesz, hogy erre járattátok, és egészségesen étkeztettétek, mert minden csaj rajta fog lógni. Feltételezve, hogy fiú. Ja, sakkozni is érdemes beíratni 4 5 éves kortól. Oltári jó memóriafejlesztő. Emellett minden cukrot mellőzni, csak víz legyen otthon. Szóval ezekre érdemes költeni. Nem egy zara babaruhára, amit kinő pillanatok alatt.
2022. ápr. 12. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!