Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Milyen hálózsákot vettetek,...

Milyen hálózsákot vettetek, terveztek venni (ha fogtok, értelemszerűen)?

Figyelt kérdés
Rövid ujjú? Hosszú ujjú? Esetleg olyat, ami hasonlít egy pólyára (kinézetre)? Posztolhattok képet is. Köszönöm!
2022. márc. 30. 15:21
 1/4 flora08 ***** válasza:
Az első két hónapban pólyában aludt a kisfiam, kaptunk egyet, amit alváshoz nem kellett bekötni, csak kétoldalt begombolni. Nagyon szerette, mi is, könnyebb volt úgy fogni és ringatni. Amikor kinőtte, ujjatlan, pamut hálózsákot vettem neki, a Brendonból rendeltem. A vastagabb anyagút nem viselte el, melege volt benne, pedig nem fűtöttük túl a szobáját.
2022. márc. 30. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Vállpántosat, azaz rövid ujjút. Amíg nem forog jó a klasszikus hálózsák. Forrástól számítva viszont tipegő hálózsák kell.
2022. márc. 30. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én használtan vettem ilyen típusú H&M-eset: [link]


Vállpántos, közepesen vastag. Ezt lehet használni szinte egész évben, csak a pizsamát alakítom melegnek megfelelően (télen vastagabb a pizsi alatta, nagy melegben pedig csak body-t kap).


2: A fiam 1 éves és vígan elvan ebben, fel is tud benne állni. Lehet gyerek válogatja, hogy mi zavarja. Unokahúgomat például zavarta a tipegő harisnyás láb része, folyton le akarta venni.


Én a praktikusság miatt a vállpántosra szavazok, de ha nem gond a több darabos kollekció, a hosszú ujjas verziót is ki lehet használni a nyár kivételével. Ház és fűtés függő, mi 20 fokot tartunk a házban, valahol 25 az alap télen.

2022. márc. 30. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! 😊Én is rendeltem egy rövid ujjút a C&A-ból.
2022. ápr. 2. 09:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!