Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » H&M-es ruhadarabokkal kapcsola...

H&M-es ruhadarabokkal kapcsolatban mik a tapasztalataitok? Minőségük?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Olvastam, talán itt, hogy a méretezésük eltérő. Kisebbet kell rendelni belőlük? Tehát 56-os helyett elég az 50-es méret? Főleg nadrágok esetében érdekelne, de rugit is szeretnék venni.
2022. márc. 30. 21:29
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Pepcobol lassan a 68-as méretet is kinövi, h&m-ből 62es van elöl.

Nekünk a nadrágok is jók voltak, bár én szeretem, ha van benne helye mozogni, így a bővebb fazonokat veszem

2022. márc. 30. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
A vége lemaradt, rugit én pizsamának használok, szeretjük. Én azért, mert cuki, a gyerek meg jól érzi magát benne.
2022. márc. 30. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
#8 Köszönöm! 😊 Csak gondoltam inkább rákérdezek, mielőtt berendelek belőle. Nem akarok sokat, csak hogy azért nadrág is legyen egy pár.
2022. márc. 30. 23:00
 14/17 A kérdező kommentje:
#10 Igen, azt szoktam egyébként. 😊 Ha rosszak a véleményetek, nem rendelem magamnak sem meg a terméket. Az még nem is baj, ha nagy lesz egy kicsit, csak ugye kicsi ne legyen.
2022. márc. 30. 23:03
 15/17 A kérdező kommentje:
#11 Azokat én is jobban szeretem. Jó, ha vannak képek nem csupán magáról a ruhadarabról, hanem úgy is, hogy pl. ráadják egy kisbabára. Magamnak is úgy szeretek vásárolni. Sokkal könnyebb. 😊
2022. márc. 30. 23:04
 16/17 A kérdező kommentje:
#12 Én a C&A-ból tervezek pizsit venni.
2022. márc. 30. 23:05
 17/17 anonim ***** válasza:

86-os ruhàkat hord a kisfiam, a h&m bodyk 80-asok amik jó rà. Viszont a nadràgokból 86, illetve a pizsije is 86.

Anno 56-os rugi pont nagy volt neki 62-vel hordta.

Én azt vettem észre, hogy van amikor mérethelyesek, de van, mikor egy szàmmal kisebb kell.

Teemékek alatt vannak vélemények, érdemes elolvasni.

2022. márc. 31. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!