Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Júniusi babának kell e valami...

Júniusi babának kell e valami tipikusan nyári ruhadarab? Vagy mivel újszülött, csak picit később? Az .érdekelne, amit előre vettetek meg/terveztek megvenni, nem pedig már a baba születése után.

Figyelt kérdés
Köszönöm!
2022. ápr. 2. 10:05
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem júniusban született a babám de olyan meleg volt hogy csak egy pelenka volt rajta napközben vagy egy kis napozó.

Ez szerintem időjárás függő lesz majd.

2022. ápr. 2. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
# Köszönöm! 😊 Akkor egyelőre a rövid ujjú body elég, aztán ha valami, rendelek + ruhadarabokat.
2022. ápr. 2. 10:18
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Enyém júniusi, ráérsz majd akkor rendelni ha már megszületik. Én rendeltem napozót, ujjatlan body-t (az nem vált be ilyen kicsi korban, inkább a rövidujju). Nyári ruhácska sem került rá, a napozót tudom ajánlani és kisnadrágot is vettem, az sem vált be, ja és pólót se vegyél.
2022. ápr. 2. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Az én lányom júliusi. Itthon gyakorlatilag 1 pelenkában volt, rövid ujjú bodyt és hűvösebb napokon vékony rugdalózót adtam rá. Ennyi nekünk pont elég is volt első nyárra. :)
2022. ápr. 2. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! 😊👍
2022. ápr. 3. 11:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!