Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Kisgyerekeknek melyik márkájú...

Kisgyerekeknek melyik márkájú cipő a legjobb? D.D.Step vagy Geox?! Szerintetek?!

Figyelt kérdés
Nekem a D.D.Step cipőket ajánlották és miután vettem a gyereknek láttam, hogy sokkal szebben tud benne menni, mint pl a Geox márkájú cipőkben amit viszont anyósom erőltet. (Csak ilyen lábbeliket hajlandó venni a kicsinek, úgy hogy meg se kérdezi és csak azt hajtogatja, hogy "de ez MÁRKA")

2022. jún. 25. 10:50
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

Bmeg te szülted hogy lehetsz ilyen...???

Én mondjuk telibe xarom mit akar az ember. Az van amit én mondok, vagy engedek. Anyost meg rég leépítettem vna

Remélem tudod jó kacskalábat csinál a gyereknek anyósod használt cipője.. szörnyűek vagytok. De legfőbbképp te hogy ilyen suta vagy. Nem is csodálom hogy nagymuter leural, meg az ember is.

2023. márc. 19. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, 21-es, de most hülyeségeket írsz. A gyerek apjának, sajnos vagy sem, valóban joga van beleszólni a gyerek nevelésébe, hollétébe, azért, mert nem ő szülte meg, még ugyanolyan szülő ugyanolyan jogokkal. És nem köteles mindenben egyetérteni a kérdezővel.


A kérdező egyoldalúan nem szabhatja meg, hogy a gyerek hol van, kivel találkozik és tart kapcsolatot, ahogy a férje sem monbhatná, hogy ne vidd anyádhoz, mert édességet ad neki. A gyereknevelés egy ilyen dolog, ezért kell olyannal gyereket vállalni, akivel elöre láthatóan hasonlóak a nevelési elvek vagy legalábbis lehet kompromisszumot kötni.


Most ha a férjét nem zavarja, hogy az anyja milyen cipőt vesz a gyereknek, akkor nem tud csinálni semmit. Elválhat, mehet albérletbe meg a szüleihez, ha tud, de akkor sem fogja tudni befolyásolni, hogy a láthatás alatt hol van a gyerek és milyen cipőt adnak rá.

2023. márc. 20. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Most ezzel nem tudok egyet erteni. Csak azzal a résszel hogy a férj ugyanolyan szülő. Igen ám, de attól még az anya az anya, és a férjnek ezt mérlegelni kell. Anyósnak pláne. Én levenném a gyerek lábáról. Plusz nem hagynám hogy leuraljon, mert itt láthatóan semminek nézi az anyós, de azért mert hagyja. Nagy problémák vannak a kérdezővel is, hogy eddig ez megfelelt neki, csak hogy a családi béke fennálljon. Biztos anyósnak rpsszul esne, de ez van, ő csak nagyszülő már
2023. márc. 20. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!