Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Sinsay-es babaruhák milyen...

Sinsay-es babaruhák milyen minőségűek?

Figyelt kérdés
Otthoni ruhának meg teszi egy újszülöttnek?
máj. 22. 21:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Simán.

Body-t nagyon szerettem, 2 év kimaradt mert a közelben nem volt rendelni nem szerettem sosem.

Most 3 és 10 évesek, rendszeresen vásárolok itthoni és bölcsis játszós ruhákat illetve pár darab elmenős, szebb darabot is

máj. 22. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Elég változó minőségű, én pl. a mostani bodykat szeretem, nem is csak itthonra hordjuk, van köztük egész aranyos, és a szabása is pont a kisfiamhoz illő (20 hónapos masszív, de inkább magas gyerkőc).

Korábban futottam már bele olyanba, amit biztos nem tudnék elajándékozni sem 🙂

De ez szinte minden márkával ilyen nálam, a H&m-ből is sikerült már olyan bodyt rendelnem, hogy a csomagból kivéve 2 hónapja hordottnak tűnt, az anyaga szinte átlátszott... a Kik bodyjai meg mosás után oldalra nyúlnak, hosszában összemennek, viszont a pólóik cukik és eddig bírják a strapát.

Konklúzió: otthoninak kb. mind megteszi, a többi meg kiderül, ha rápróbálsz 🙂

máj. 22. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

2, akkor nem én mosom rosszul a rucikat. Kikesekkel én is így jártam. Pedig jó anyagnak tűntek.


Egyébként szerintem jók a sinsay-es rucik. Most vettünk ott bodyt, és pizsit is. Légáteresztő vékony anyagúak.

máj. 22. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
64%
Azért az komolyan érdekelne, hogy egy újszülöttnek milyen más ruha kell "otthonin" kívül?!
máj. 23. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
A fiam nagyobb szoktam venni sinsayban rucit nekim simán jók utcára is. Annyi, hogy husibb babára szerintem egy mérettel nagyobbat kell venni. A fiam nem husi, de volt olyan, hogy az adott méret pont jó volt rá.
máj. 23. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Vegyes a minőség. Vannak szuper dolgok, és vannak silányak is. Nálunk a ruhatár nagy része sinsay, mert ezt nem sajnálom a bölcsiben tönkremenni.
máj. 23. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Én is vegyesnek ítélem meg, így rendelni nem nagyon szeretek. Elmegyek, megnézem és megveszem. Tök jó ár-érték arányban van, csomó ruhánk van onnan, de van nagyon jó minőségű is, meg olyan is, ami nagyon silány. Ezt a képek többnyire nem adják vissza.
máj. 23. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
4es válaszoló azért ha elviszem pl.orvoshos vagy a rokonokhoz vagy közösségbe vagy az utcára stb akkor nyilván nem a silány minőségű sinsey-s ruhát fogom ráadni ami kívan bolyhosodva meg nyúlva meg kopva hanem veszek hozzá pár minőségibb ruhát de úgy gondolom hogy alváshoz meg,, otthoni" ruhának szerintem nem kell prémium kategóriás ruha és a sinsey-s vagy a pepcos ruha is meg teszi.
máj. 23. 09:14
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Rengeteg sinsay-es ruhánk van, nincsenek kinyúlva, kibolyhosodva, kikopva, és nem is néznek ki silány minőségűnek. Ellenben nagyon aranyos minták vannak rajtuk, nem csak a századik Peppa malacos pulcsit árulják, és vidám színűek. Újszülöttnek szerintem bárhová jók a sinsay-es ruhák.
máj. 23. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Újszülött korban nem nyúlik, nem kopik, nem bolyhosodik a ruhàja😀
máj. 23. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!