Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Júniusi babának szüksége lesz...

Júniusi babának szüksége lesz ezekre?

Figyelt kérdés

Bodykat,rugikat már vásároltam. Lábbeli kell az 1-3 hónapra vagy elég a zokni?

Valamint, ami felmerült mèg bennem, hogy bármi féle játékra, fejlesztő kellékekre van szükség az elején?


máj. 13. 11:31
 1/7 anonim ***** válasza:
96%
Lányom júniusi. Nem kell semmi a lábára, a zoknikat lerugta magáról 10 perc alatt, labfejes rugit vegyél. Fejleszteni az elején nem nagyon lehet, nem tud játszani, a kontrasztos képeket szerette nézni, azt ajánlom.
máj. 13. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Lábbeli nem kell még ennyi idősen. Elég lesz a zokni. Én is juniusban szülök. 1-2 csörgő esetleg, de az sem feltétlen kell még, ő még remélhetőleg sokat fog aludni. Én egy zenélős hintáztatót szereztem még be, első lányom nagyon szerette
máj. 13. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
89%

Vegyel par zoknit ha gondolod, de a kezes labas rugik a legjobbak a zoknit sokszor lerugjak.

Fejleszto játékok az elején jol jonnek. De te is meg tudod csinalni. Nyomtass par kontrasztos kepet. Vannak tukros játékok is amik hasznosak.

máj. 13. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Júniusi a kányom. Ruhanemüből én még napozókat vettem neki leginkább azokat hordta nagyon meleg nyár volt illetve szerintem egy plüss overál is jól jön mert ha erősebb hüvösebb az idő akkor fázna csak egy rugiba meg kisplédbe illetve napkalap is nagyon jól jött és vékonyabb kis sapka. A lábára nem kell semmi elég a zokni nekem elviselte de nyilván gyerekfüggő ez is. Esetleg egy kis kardigán. Játékból pár db csörgö, zenélő plüssök,akár szundi kendő,kontrasztos könyvek ilyesmiket vehetsz a pihenőszék nekünk is nagyon hasznos volt. Illetve a babakocsira napellenző akár az esernyős vagy amit fel lehet rá kötni dbbe is kapható szokott lenni.
máj. 13. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
81%

Hallod, 1 eves kisfiam tegnap tudod mivel jatszott 1,5 oran keresztul? Egy citrommal.

Vitte ide-oda, dobalta, bepakolta, kipakolta a kis kosarabol, nyalogatta (nyugi, bio citrom, eheto 🤣).

Na, ennyit a jatekokrol. Nyilvan idovel az ember vesz mindenfelet,de nem kell az egesz boltot felvasarolni, hidd el! Az a legjobb, ha nem tul zajos a kornyezet a baba szamara, nem is jo, ha millio jatek van neki kirakva, mert csak osszezavarja.

máj. 13. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
82%
Lábfejes rugit, meg lábfejes nacikat vegyél. Mi vettünk 3 pár zoknit, mert rengeteg sima nacit kaptunk. Az egy dolog, hogy lerugdalja magáról, de sokáig a legkisebb is nagy volt rá, a takaró lehúzta róla, vagy én, ha felvettem. Úgyhogy az összes sima nadrág úgy lett kinőve, hogy nem is volt rajta. De a zoknikat néha ráhúztam a kezére kesztyű helyett, ha szopi közben karmolta a mellem 😂
máj. 13. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
64%

Előzőket annyival egészíteném ki, hogy ha hordozni szeretnéd, ahhoz a lábfej nélküli naci jól fog jönni, mert talpas rugdalózó/nadrág feszülni fog a talpán és feleslegesen stimulálja.

Az én babám napközben csak kendőben tud elaludni, emiatt mi folyamatosan nadrágban vagyunk.

máj. 13. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!