Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Hol tudnám le cserélni a 7...

Hol tudnám le cserélni a 7 éves fiam ruhatárát olcsón?

Figyelt kérdés

Úgy alakult, hogy amúgy sem vagyunk gazdagok, de most erősen megszorultunk, viszont a fiam mindent kinőtt és muszály vagyok rá ruhákat venni. Itt Pesten a turkálók Háda és társai nagyon drágák. A sinsay-t és a pepco-t néztem, bár a Pepco elég rossz minőség azt sem akarom, hogy ki kelljen dobni egy hónap után mert tönkre ment. Amit lehet pl. Kinőtt, de még jó oda szoktam adni másoknak.

Ha vannak még üzletek szívesen fogadom, illetve tanszer beszerzési helyek is jöhetnek és előre is köszönöm a válaszokat.


2022. aug. 14. 17:34
 1/9 grafno ***** válasza:
100%
Hasznalt maradt akkor amit ingyen vagy olcsón adnak. Milyen ruha kellene es meret?
2022. aug. 14. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
42%
8 éves a lányom, 2 a kicsi. A h&m, f&f és pepcos ruhák nagyjából egyenlő arányban vannak nekik. Hát én több h&m és f&f ruhát vittem vissza minőségi probléma miatt mint pepcosat.
2022. aug. 14. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Marketplacen és a budapesti fb-os baba-mama csoportokban nézz szét, használt ruhacsomagokat lehet venni. Vagy darabokat párszáz forintért. Én megyeszékhelyen lakom és a gyerekek ruháinak 2/3-át használtan veszem potom áron és teljesen jókat is ki lehet fogni. Ami meg normális marad, azt szinte vételi áron el is lehet adni, legalábbis itt nagyon pörög a használt ruha (és bármilyen baba/gyerekholmi) eladás az anyukák között, a kinőtt, már nem használt dolgaink 90%-át el tudom adni.
2022. aug. 14. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm. Az f&f tesco ugye? Szét nézek használtan is de 1-2 ujj is kellene mert azért mégis csak megszólják egymást ebben a korban. A pepco-ba nem mindig találok, de nyilván megnézem ott is, csak van egy pici babám is akivel annyira nem tudok szaladgálni. El adni azért nem szoktam mert azért annyira nem maradnak új állapotúak babaruhán kívűl nem volt még pofám felrakni eladásra. 😄 Egyébként eddig 122-t hordott most 128 méret kell.
2022. aug. 14. 18:21
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Plusz egy szavazat részemről a használtra. Kimérős turkálót keress, az olcsóbb.

Illetve kicsi drágább, de nagyon jó márkákat találhatsz, ha online keresel használt ruha áruházat.

Ha rászánod az időt, nem fog látszani, hogy ezek használt ruhák, lehet jót találni, de persze nem 15 perc alatt.

2022. aug. 14. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm neked is. Szét nézek online is. Eddig market place-n nézelödtem már, hátha. 😄
2022. aug. 15. 07:27
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Jófogás + Lidl
2022. aug. 15. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

F&F leárazott termékei.

Téli pihepuha pizsi 1290 Ft. Köntös 1490 Ft. 5 db boxer 990 Ft. Rövid ujjúk 590-1290 Ft. Ma voltam én is.🙂

Nem sok minden volt (nálunk legalábbis), de megéri benézni, nem csak a nyári cucc van leárazva.

2022. aug. 21. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen
2022. aug. 21. 22:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!