Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 7 eves gyereknek születesnapja...

7 eves gyereknek születesnapjara Okostelefon?Mit szoltok hozza?

Figyelt kérdés

2022. júl. 10. 22:07
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
77%
Az enyém most 9 éves, nincs neki, nem is lesz még egy darabig, de pont a barátnője 7. szülinapján voltunk mikor ő azt kapott, hát nagyot néztem! Egyáltalán nem nekik való!
2022. júl. 10. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem felesleges, nem ilyen korúnak való. 9 évesen szerintem már rendben lenne, DE csak ha felkészítik rá, hogy hogyan használja
2022. júl. 10. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
75%

Nyilván sokan adnak a 7 éves gyerek kezébe telefont,ezért egyértelmű igen/nem választ szerintem nem lehet adni.

Az biztos nem baj, ha elkezd ismerkedni vele, esetleg 1-2 rövid mesét megnéz youtubeon amit meg is tud keresni magának (felügyelet mellett), az viszont biztos nem jó, ha megkapja és korlátlanul használhatja.


Valahol a kettő között lesz a megoldás. Mivel feltetted ezt a kérdést, tuti hogy foglalkozni fogsz azzal hogy miként és mire használja, szóval szerintem vehetsz neki, de csak okosan használhassa...

2022. júl. 10. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
79%

7 évesnek nagyon korai.

A lányom a 11. szülinapjára kapott a nagyszüleitől, de egyáltalán nem számított rá, és nem is különösebben vágyott rá, de azért persze nagyon örült. Nemsoká 13 egyébként.

2022. júl. 10. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
10%
brrrrr
2022. júl. 10. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
29%
😳🤦
2022. júl. 10. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
36%

Az enyèmnek màr 4 és fél èvesen vett sajnos az apja. Megvan az előnye is hàtrànya is.

De ha màsi is èrdekli, akkor nem fog egèsz nap rajta lógni. Megtanul hasznàlni egy fontos és elterjedt XXI. századi eszközt. Nem kisgyerekről van màr szò.

2022. júl. 10. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
76%

Az enyém 6.5 évesen kapott okostelefont névnapjára, 7 évvel ezelőtt. Igazából csak azért, hogy az ottalvós nyári táborából tudjunk kommunikálni. Szeretett játszani vele, de nem lógott rajta folyton, szerintem rendben volt.

A most 7 évesem a férjem telefonját örökölte meg, szeret rajta játszani, és természetes mindenki számára, hogy vannak limitek, nem lett a rabja. Általában ebéd után játszhat vele, amikor a legkisebbet altatom. Épp ezért most nyári szünetben többször, de év közben nyilván kevesebbet. Én ezzel rendben vagyok, nem érzem ördögtől valónak. Senki nem állt még meg a fejlődésben nyári szünetben napi 1 óra telefonozástól/gépezéstől (év közben mondjuk ennyi sok lenne). Az én generációm tévét nézett ugyanennyit, a gyerekeim viszont már tévé nélkül nőttek fel, egy sincs a lakásban, nekik a telefon/tablet/laptop jelenti ugyanezt.

2022. júl. 10. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
46%
Onnantól van vége a gyerekkorának, hogy rákattan az internetre.
2022. júl. 10. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
77%
11 évesen kapott lányom de csak azért mert messze jár suliba és egyedül jár haza .
2022. júl. 11. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!