Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Érettségi gyerekek mellett?...

Érettségi gyerekek mellett? 5es, 7eves gyerekeim vannak. A nagyobbik 2dikos lesz. Sokat kell vele tanulni. Segítségem nincs. Ez lenne az utolsó évem, annyira szeretnek végre túl lenni az érettségin

Figyelt kérdés

Nem tudom, h mit csinaljak, mert azt érzem 100fele szakadok es nem tudok helytállni.. hogy foglalkozzak tanuljak a gyerekekkel,+ a házi munka és még járjak be suliba,tanuljak

..volt mar valaki hasonló helyzetben?


2022. aug. 2. 19:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Összeszorítod a fogadat és csinálod, nincs más lehetőség. Kitartást!
2022. aug. 2. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Megcsinálod!!!!


Nem könnyű, de ne add fel!

2022. aug. 2. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudok okosat mondani, csak azt, hogy ne add fel! Szerintem mindenki, aki ezt munka és gyerek mellett végig képes csinálni, egy igazi hős. És nagyon jó példát mutat a gyerekének.

Mit jelent, hogy nincs segítséged? Tényleg senki? Esetleg néha fizetett segítség, aki elviszi a gyerekeket hétvégén, hogy tudj tanulni? A gyerek nem napközis? A leckét ott elvleg megírják.

Ha eddig eljutottál, és már tényleg csak egy éved van hátra, akkor semmiképp ne hagyd veszni. Nem te leszel az első, aki ilyen nehezített körülmények között végig csinálja. Ha pedig a kezedben lesz az érettségi, kinyílik előtted a világ, sokkal több lehetőséged lesz.

Kitartás, menni fog!

2022. aug. 2. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
69%

A 12. osztály elvégzése nehezebb lesz, mint maga az érettségi, ott lényegében elég, ha tudsz írni-olvasni meg megy az általános iskolás matek. De felnőtt suliban nem fognak 12 végén sem meghúzni.

Ennek ellenére nehéznek fogod találni az évet, de nem a suli nehézsége miatt, hanem mert alapból le vagy terhelve.

Kitartást!

2022. aug. 2. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
15%
Gondolom a saját hibádból kerültél ilyen helyzetbe. Általában az a normális sorrend, hogy az ember kijárja az iskolát, és utána vállal gyereket, esetleg még dolgozik is előtte pár évet.
2022. aug. 2. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
73%
A legegyszerűbb dolog más felett pálcát törni, főként hogy semmit sem tudsz az életéről, csak azt, ahol most tart.
2022. aug. 2. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
88%

Tudtam, hogy jönni fog valaki ezzel a hülye szöveggel.

Bármilyen hihetetlen, nem mindenki érettségizik le 18 évesen. Ennek számtalan oka lehet, talán a saját hibája, talán a körülményei alakultak úgy. De ha még a saját hibája is volt, mert mondjuk hanyagolta a sulit, szerintem baromi becsülendő, ha valaki elég erős ahhoz, hogy a tinikori hülyeségét felnőtt fejjel, nehezített körülmények között kijavítsa.

A munka meg végképp nem tudom, hogy jön ide. Nem kell minden munkakörhöz érettségi.

Úgyhogy hajrá, Kérdező, ügyes és bátor vagy, szorítok!!!

2022. aug. 2. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem csak ovisak voltak, de a meló és hogy mindig betegek voltak nem segített, de megcsináltam. Ne add fel lesz jobb.
2022. aug. 2. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
A másodikos gyerek nem tanulja meg, amit kell, a napközben? Úgy tudom, kötelező ott maradni négyig, a leckét is megírják. Dolgozol is? Hagyd mindkét gyereket négyig, fél ötig az intézményben, addig próbáld utólérni magad.
2022. aug. 3. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Én terhesen álltam neki, most lesz 3 éves a gyerek mikor érettségizek. Nekem sincs segítség, de meg lehet csinálni. Hajrá :)
2022. aug. 3. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!