Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Mikor adható a gyerkőcnek...

Mikor adható a gyerkőcnek először paplan, párna?

Figyelt kérdés

Most 8 hónapos a babám, hálózsákban alszik. Semmi más nincs a kiságyban. Napközben szoktam babatakaróval betakarni.

Kíváncsi vagyok, hogy paplan mikortól adható a gyereknek, főleg biztonsági okok miatt.



2022. aug. 23. 14:03
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Párnája 4 évesen lett.


Fiamnak nincs, 2,5 most.


Ő sosem használt hálózsákot..



Lányom 2 évesen vette le a zsákot, mert akkor meleg lett aztán meg szobatiszt

2022. aug. 23. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Lapos párnája volt a gyerekeimnek kb. 1 éves koruktól. Onnantól, hogy felálltak, tipegőzsákot használtunk kb. 3-4 éves korig. Sokkal praktikusabb, mert nem takarja ki magát éjszaka. De nyilván nem fulladna már meg a takaró alatt 2 évesen se, csak takargatni kell éjszaka.
2022. aug. 23. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Újszülöttként is takaróval takartam (légzésfigyelő mellett), amíg nem volt hálózsákos idő.

Párnája viszont még 7 évesen is csak lapos babapárna van, amit kb. 1,5 éves korától használt. Nyilván aludt már normális párnan is, de nem igényli és a lapos egészségesebb.

2022. aug. 23. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
84%
Én 2 év alatti gyereknek nem adnék sem párnát, sem takarót, biztonsági okokból. Lányom 2,5 volt mikor kért párnát, néha használja. Takarót nem használ,csak mindig a hőmérsékletnek megfelelő öltözetet. Nagy ritkán kéri csak hogy a derekát, lábát takarjam be, ekkor persze betakarom.
2022. aug. 23. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Az első pillanattól takaróval takaróznak a lányaim. Lapos párnájuk soha nem volt, rendes kispárnát 1,5 évesen kaptak, amikor elkezdték lopkodni esténként az enyémet.
2022. aug. 23. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
2 éves korában.
2022. aug. 23. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!