Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » A 90×140-es paplan elég a...

A 90×140-es paplan elég a gyerekeknek?

Figyelt kérdés
Ovis àgyneműből mindenhol csak ilyen méretet látok. Itthon felnőtt méretű takarója van, sokszor ez sem elég. Szülőin azt mondták, vihetünk egy kicsivel nagyobb mérezet is, de sehol nem találok. Gondoltam rá, hogy varratok, de igazából azt sem tudom elképzelni, hogy fog egy olyan pici ágyban aludni :/
2016. júl. 16. 00:01
 1/2 anonim ***** válasza:
Az én ovisaim itthon is ilyen méretet használnak. Az ovis fektetön nem is fér el nagyobb. Nàlunk a paplan is felesleges, mind a két gyerekem pléddel alszik az oviban, meleg van.
2016. júl. 16. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hétéves gyerekem is 140 centis takarót használ, még elég neki, mivel 124 centi a gyerek, de ugye takaró csak válltól kell. Nemtom a te gyermeked mekkora, az enyém elfért az ovis ágyban.
2016. júl. 19. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!