4 hónaposnak mit érdemes beszerezni őszre?

Figyelt kérdés
Beszereztem jópár kisnadrágot, hosszú ujjú body-t, vastagabb pulcsit, ez gondolom ősz elejére elég neki, amíg nincs túl hideg. Viszont nem tudom hogy későbbre mit vegyek. A plüss overál őszre jó lenne? Télre pedig ilyen dzseki anyagból? Addigra kb 5-6 hónapos lesz, nekik praktikus az overál séta közben? Ti hogy öltöztettétek a hasonló korú babátokat?
2022. aug. 28. 07:57
 1/4 anonim ***** válasza:

3,5 hónapos a fiam. Én is vettem nadrágokat, hosszú ujjú bodykat, pár pulcsit. Egy vékonyabb dzsekit is vettem. Őszre ez elég lesz, max pár harisnyát veszek még.

Utána egy vékonyabb, átmeneti overált adok majd rá, télre meg értelem szerűen vastag téli overált.

2022. aug. 28. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

ugyan nekem még csak 1 hós a babám, de úgy gondolom, hogy őszre/télre jó ha van harisnya (ebből vszinu jó lesz ugyanaz a méret a szezonra), erre lehet vékonyabb és akár vastagabb nadrágot is adni, időjárástól és a babától függően. de praktikus lehet a plüss overál is. télre helyzetfüggő, saját helyzetből kiindulva, inkább a babakocsiba bundazsákot vennék, könnyebb belerakni, mint az overálba (nem kell kezét-lábát igazgatni), autósülésekbe is vannak bundazsák féleségek, amiket bele lehet kötni, aztán elöl betakarni, úgyis fűteni fogsz (aztán majd jönnek a tapasztaltak és megmondják ez mennyire reális elgondolás😁)

sapit is vennék több vastagságban, kötőset, vagy olyat ami sál is egyben. illetve különböző sálakat, vékonyabbat, vastagabbat (olyat, amit csak a fejére kell húzni, nem tekergetni).

ha bundazsák, abba elég a plüss overál, tudod szabályozni hogy mennyire oltozteted alá:)

2022. aug. 28. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
6 hónaposnak én nem vennék télre olyan vastag kezeslábast, inkább a bundazsákot használnám én is. Szerintem az praktikusabb a már járni tudó, vagy azt próbálgató totyogóknak. 6 hónaposan még szerintem bőven csak a babakocsiban fog nézelődni a téli séták közben. De majd úgyis látjátok, én előre nem venném meg.
2022. aug. 28. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A legfontosabb, hogy ne öltöztesd túl.

Nekem nagyon beváltak a monello csillagok, őszre a klasszikus, télre a superwarm téli.

Alatta body, nadrág, és pulcsi van. Sosem fázott, mindig kellemesen meleg volt a teste, mikor ellenőriztem.

Könnyű ráadni, és levenni is. Idén novemberben egy éves lesz, most is csillagban lesz,csak a téli mar nyitott lábfejű lesz.

2022. aug. 28. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!