Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Mi a tapasztalatotok a Tescos...

Mi a tapasztalatotok a Tescos F&f babaruhákról? Méretarányosak?

Figyelt kérdés

Nekem a tapasztalaton az hogy a bababoltokban általában méretarányos a H&M-benbés a Lidl-ben egy picikét nagyobbacskák, Sinsay-ban és a Pepcoban valamivel kisebbek.

F&fben még nem vásároltam, tapasztalat?



2022. szept. 3. 15:01
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem arányos.
2022. szept. 3. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is arányos.

Nagyobb méretben (6+ év) viszont fogtam már ki sokkal nagyobb ruhát. De baba és kisgyerekméretben szerintem reális a méret.

2022. szept. 3. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Enyémeknél babaként hosszban jó volt, de széltében szűkös :)
2022. szept. 3. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Kissebb méretnél méretarányos, kb 80tól felfelé kicsivel nagyobb mint a babaüzletes, de nem szembetűnő

Viszont 40 és 44es méretből itt kaptam annó a "legkisebbet"

2022. szept. 3. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
27%

Szerintem nem. A fiam most 68-as H&M méretet hord, az F&F 68-as kicsi már rá. Meg az F&F szerintem husisabb babáknak való inkább, a fiamon az összes body lógott szélességre. Más márka nem.

De pl.Reserved bodyból meg már 74-est hord. Sinsay szintén 68, szerintem az nagyjából akkora, mint a H&M.

2022. szept. 3. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!😊
2022. szept. 3. 16:11
 7/9 anonim ***** válasza:

F&f arányos.

A KIKnél kell figyelni, pl. az egyik 62-es felsőjét most selejtezzük, amikor már rég 80-as minden ruhája. A KIKnek nagyobbak a ruhái.


A pepco pedig nagyon vékonyka.

2022. szept. 3. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Most vettem összecsomagolt bodykat, 74-est, 2 fajtát is, már fel is próbálta, éppen jó rá. Pedig csak 68ast hord. Eddig nekem is úgy tűnt, hogy meretaranyos. De már legutóbb is mikor kis nadrágokat és pólókat vettünk, mosás után csavarodott mindenfelé a varrás. Bosszantó :(
2022. szept. 3. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszike szépen!😊
2022. szept. 11. 21:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!