Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Februári újszülött miben...

Februári újszülött miben legyen otthon/kint séta közben?

Figyelt kérdés
Bentre body+rugi kombóra gondoltam, kintre meg minden re is ... Bar gondolom van újszülött overál es bundazsák, overal ala mit adjak meg ra? Hogy hozzam haza a kórházból, hogy az autos ulesbe is beferjen?
2022. szept. 8. 13:05
 1/8 A kérdező kommentje:
Illetve szerintetek is érdemes már most bevasarolnom az infláció miatt? :/
2022. szept. 8. 13:10
 2/8 anonim ***** válasza:

Nekem is februári a babám. Bent hosszú ujjú bodyban és ujjatlan rugdalozóban volt, bár nálunk meleg van. Újszülött szőrös overálban hoztuk haza és volt rajta takaró, amit a kocsiban már levettünk. Miért ne férne bele az autós ülésbe? Még most 8 hónaposan is elfér benne.

Én októbertől-decemberig vásároltam, inflációtól függetlenül. Januárra már minden meg volt.

2022. szept. 8. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

azt hittem majd kellenek a téli cuccok, aztán hirtelen olyan tavasz lett..


Autósülésbe 1 évesen is belefért nekünk..

Vettem beköthető bundazsákot, az volt a legjobb dolog, amíg hordozóban utazott

2022. szept. 8. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Bentre rövid/hosszú body + hosszúujjú rugi vagy hosszú body + ujjatlan rugi a legjobb.

Kintre a monello kiscsillag overál (vagy valami hasonló) a praktikus. Könnyebb belepakolni sírás nélkül a babát.

Viszont készült vastag és átmeneti overállal is, mert sose lehet tudni, hogy milyen idő lesz. Az autózáshoz + bevásárláshoz pedig megint nem kell agyon öltöztetni télen sem (body + rugi + átmeneti overál + kis takaró).

2022. szept. 8. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Novemberi a lányom.

Nappalra body és nadrág volt rajta, vagy ruha harisnyával. Estére rugi és hálózsák.

Kintre adtam rá egy pulcsit, sapkát, és bundás monello csillagba tettem, hidegben kapott még egy takarót.

Panelban lakunk, nálunk meleg van. Nem kellett rétegesen öltöztetni. Az első napokban rétegeztem a ruhákat, de melege volt, izzadt.

2022. szept. 8. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én is februárban szülök, de én még nem vettem semmit sem a babának. Infláció ide vagy oda.
2022. szept. 8. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Januári a fiam

Bent hosszú body + nadrág volt rajta

Kint erre még plüss overál és bundazsák. Meg persze meleg sapka.

2022. szept. 8. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Koszi szépen. En sem vettem meg, előbb megnézem mi maradt a rokonok babáktól, fölöslegesnek érzem par het miatt most mindenből ujat venni. Lesz igy is eleg kiadás....
2022. szept. 8. 21:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!