Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Milyen melegebb cipőt, csizmát...

Milyen melegebb cipőt, csizmát vegyek ha fogalmam sincs mikor kezd el járni?

Figyelt kérdés
Puhatalpú csizmát gondoltam majd ha jár. De még nem merek, lehet kinövi addigra. Viszont lassan jön a hideg. Bent a lakásban mezitláb vagy zokniban van. Padlófűtés van nálunk. Meg igazából azt se tudom hogy ha bent már önállóan jár, akkor kint mikor szokás lerakni? Egyből? Mászni szokott az udvaron, néla feláll. Eddig csak 2 vastag zokni volt rajta, de az se túl meleg lassan már. Mi a megoldás ilyenkor?
2022. okt. 9. 19:38
 1/6 anonim ***** válasza:
88%
Én puha talpú csizmát vettem, amikor még nem járt. Avval tudott például a játszótéren álldogálni lépegetni a játékok mellett, vagy csak simán a babakocsiban is jó volt. Akkor érdemes rendes csizmát venni, amikor már tud járni.
2022. okt. 9. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
A kocsicipőnek nevezett típus tökéletes, amíg nem jár. Utána meg igazából érdemes normál talpú cipőt venni neki, hogy stabilan tudjon járni. Addig amúgy általában nem szokták kint járatni a babát, amíg nem jár stabilan. Itt nem arra gondolok, hogy kiviszed a kertbe és ott ne rakd le a földre próbálkozni, hanem arra, mikor pl elmentek vásárolni. Addig nem igazán fogja érdekelni, hogy melletted totyogjon, amíg nem stabil neki a dolog.
2022. okt. 9. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mennyi idős?
2022. okt. 9. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én Liliputi puha talpú csizmát vettem, de csak akoor, amikor pár lépést már megtett (így nem nőtte ki).
2022. okt. 9. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha anyagilag belefér, akkor a liliputi puhatalpú csizma erre az időszakra pont jó. Tud benne mászni is (nyilván ilyenkor kopik) meg lépkedni is. Saras, havas időre nem jó, de olyankor gondolom amúgy sem raknad le.
2022. okt. 10. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nálunk is pont ez van, párat lépeget, állni is tud, de amúgy még inkább mászik. Én is liliputi cipőt vettem neki, hogy ne fázzon a kis talpa. Én akkor veszek majd cipőt, mármint rendeset, amikor már konkrétan kell, mert félek, hogy kinövi, ha előre veszek valamit.
2022. okt. 10. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!