Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Ősszel télen milyen cipőt...

Ősszel télen milyen cipőt adjak a még járni nem tudó gyerek lábára kint?

Figyelt kérdés
Télre már lehet járni fog. Ilyenkor kint le szokták tenni a babákat? Gondolom még sokat esnek. De babakocsiban is kell valami meleg cipő a lábára. Na meg otthon bentre is. Néztem ezeket a puha talpú cipőket, de az télen kint nem hiszem hogy jó lenne.
2022. aug. 29. 11:35
 1/3 anonim ***** válasza:
liliputinak van puhatalpú csizmája is, igaz ez csak száraz időben jó, mert nem vízálló, babakocsiba tökéletes. bogs csizmáik is vannak amik viszont vízállóak és szintén puhatalpúak, de nem tudom mennyire meleg. nézz szét a honlapjukon :)
2022. aug. 29. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én kocsi cipőt adtam rá. Még nem indult el télen sem, de állt kapaszkodva, ha mondjuk játszótéren voltunk, abban is tudott álldogálni. A H&M-ben vettem vízálló, bélelt ilyen kis cipőt (puha talpú). Itt a lakásban csak meleg, vastag zokni volt rajta.
2022. aug. 29. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én télen kint nem tettem le, míg nem lehetett rendes cipőt adni rá.


Azt 1 hónap stabil járás után lehet.


Szerencsénk volt,mert nyáron indult el. Akkor csak zoknicipő volt rajta.


Télen meg a babakocsiban ült, amíg csak lépegetett bútorok mellett. Akkor kocsicipő volt rajta.

2022. aug. 30. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!