Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Mit fizetnétek ebben az esetben?

Mit fizetnétek ebben az esetben?

Figyelt kérdés

Eladtam egy kislány ruhát. Nem volt drága, 1500 Ft-ért adtam el. Ragaszkodtam a személyes átvételhez, mert nekem a postázás macera és meg sem éri ekkora tételnél, de a vevő ragaszkodott hozzá, hogy kéri így is. Ő nézte ki a szállítást, ami szintén 1500 Ft volt.

Aztán rámírt, hogy a ruha selejt, mert talált a selyemrészen egy pici szálhúzódást. Őszinte leszek, átnéztem nem szakadt-e vagy foltos, de ennyire alaposan nem néztem. Lehet, hogy ő csinálta, lehet hogy rajta volt már. Minket nem zavart, ha ott is volt, mert ezt a ruhát fotózáson 10 percig viselte egy 1,5 éves gyerek és a képeken nem látszik, ha ott is van. De beismerem, hibáztam.

Felajánlottam, hogy visszaadom egy részét a vételárnak, de mivel szerinte a ruha használhatatlan, így a teljes árat kéri és még a postaköltséget is. Vagyis hogy fizessek neki 3000 Ft-ot, ergo nekiadom ingyen a ruhát a saját költségemen küldve. Vagy felajánlotta, hogy visszaküldi a ruhát, mert neki úgysem kell, de így a visszapostát is fizessem ki. Ebben az esetben ugye megvan a ruha, de 3000 Ft-ért megutaztattam.

Azzal fenyeget, hogy kirak eladós csoportokba, hogy mekkora csaló vagyok.


2022. nov. 12. 14:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Tegye. A postaköltség soha nem az eladót terheli.
2022. nov. 12. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Na hadjad neki hadd rakjon ki. Majd őt nevetik ki.
2022. nov. 12. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
100%
Ne foglalkozz vele, csak le akar húzni téged.
2022. nov. 12. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Na pont az ilyen emberek miatt nem postázok soha semmit. Nézze át, úgy vegye meg, az a tiszta. Simán le akar húzni téged, ne hagyd.
2022. nov. 12. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
85%
Én nem fizetnék semmit, vagy ha nagyon jóindulatú vagy, max. 500 Ft-ot.
2022. nov. 12. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
89%
Küldje vissza ahogy akarja. Én meg utalok neki 1500at. Ennyi.
2022. nov. 12. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Annyi történt, hogy neki is csak egy fotózásra kellett és ífy akart ingyen ruhát hozzá
2022. nov. 12. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Csak le akar húzni, biztos neki is csak egy alkalomra kellett a ruha. Semmit se fizess neki, nem hibáztál.Úgyse fogja kinevettetni magát hogy kirak téged oldalakra, ha nem igen, majd odakommentelsz hogy a ruhában semmi baja nem volt, ha neki is csak egy alkalomra kellett a ruha ne így próbalja meg visszaadni.
2022. nov. 12. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Na használt gyerekcuccot ezért adok el csak személyes átvétellel.Jöjjön el,nézze meg,ha kell kell,ha nem, akkor nem.Használt cuccnal meg nyilván előfordulhat hiba.Sőt egy Pepco minőségű ruhánál még újonnan is.Én egy vasat se utalnék neki,amiért ilyen bunkó.Ha normálisab,nem fenyegetve ír, akkor is max 500 Ft-ot.Gondolom nem 1500 újonnan a ruha,a postázáshoz meg ő ragaszkodott.
2022. nov. 12. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Én parfümmel voltam így mint te. Eleve valami hisztis pics@ volt a csaj, nem szívesen adtam pont neki el, de örültem, hogy elviszik. Na, megkapta postán, majd azt állította, hogy kevesebb mennyiséget kapott, mint ami a fotón volt. Én egészen biztos nem használtam belőle, amióta feltettem eladásra, minden bizonnyal vagy a csaj szemmértéke csalt vagy ő fújkodta ki direkt, mert talán mégsem tetszett neki az illat. Volt pár kellemetlen levélváltásom vele, végül én azzal koptattam le, hogy feljelentem becsületsértésért és zaklatásért. Akkor leszállt rólam.
2022. nov. 12. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!