Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ti fizetnétek a teljes rezsi...

Ti fizetnétek a teljes rezsi költséget ebben az esetben?

Figyelt kérdés

A helyzet a következő hogy mi a párommal a családi házunk udvarára építettünk magunknak egy külön álló házat.

Teljes egészében mi fizettük a rezsi költséget mi több azon felül támogattuk a szüleimet.

Édesapám viszont néhány hónapja elment....édesanyám pedig ide költöztette az újdonsült pasiját.

Nem tudom hogy ők anyagiakban hogy vannak, nem kérdeztem nem mondta és nem is érdekel.

Eddig természetesnek tartottam hogy segítem ennyivel a szüleimet de egy idegen férfi rezsi költségeit nem fogom fizetni.

Ha valaki esetleg hasonló cipőben jár (t)

Vagy ha valaki beleképzelné a helyzetembe magát kérem írja le erről a véleményét!


2019. szept. 25. 19:49
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Jogos! Mond meg anyukádnak hogy a rezsi 1/4- vel a pasi szálljon be. Ha akarod, anyudét fizesd továbbra is.
2019. szept. 25. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
89%
Nem fizetném. Több ok miatt sem.
2019. szept. 25. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen nonszensz, hogy az új pasit is te tarsd el. Ha nem ad bele a rezsibe, nem dolgozik, nem segít, küldjétek el a házból. Ezt anyukádnak is meg kell értenie.

Én annyiból vagyok hasonló helyzetben, hogy a férjem anyja nálunk lakik (az én nevemen van a ház kizárólag) mert sztrokot kapott, mi gondozzuk, tartjuk el. Ez természetes. De a férjem idekoltoztette az öccsét is aki 22 éves, nem dolgozik, döglik egész nap, nekem kell rá főznöm és mosnom. SEMMIT nem csinál szo szerint. Ma jött el a napja, hogy kiraktam. Nem fog belőlem senki bohócot csinálni, te se hagyd. Segit az ember ahol tud, de mindennek van határa.

2019. szept. 25. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
77%

Nem fizetném a rezsijéz.

Ahogy pár hónappal az apám halála után azt sem engedtem volna hogy odaköltözzön.

2019. szept. 25. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
95%
Teljesen jogos. Nehogy már ti tartsátok el anyukád új pasiját is. Majd ő megoldja ahogy tudja. Tudom nem kértél erről véleményt de nekem eleve az sok hogy pár hónappal apukád halála után már új pasi van a háznál.
2019. szept. 25. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
82%
Ja, és 2 évig tűrtem ezt a semmirekello mocskos embert, mert szerencsetlen anyjuk meg állandóan sírt, őrjöngött hogy szegeny pici fiacskájával ne legyünk ilyen gonoszak, mikor megmondtam hogy nekem ebből elég, nem hajléktalanszálló a házam.
2019. szept. 25. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Édesapád elment, vagy meghalt Kérdező?
2019. szept. 25. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Édesapám elhunyt!!

Köszönöm szépen a válaszokat!

A fickó dolgozik de engem nem érdekel én abból 5 ft-ot nem látok.

Lehet ellenségesnek tűnök de én mínuszba ő meg pluszba kerül.

Elvileg azért lakik itt mert anya fél egyedül.

2019. szept. 25. 20:29
 9/16 Savlekotő ***** válasza:
79%
Nem fizetném,és azért mert nem venne be a gyomrom h apám halál után pár hónappal már be is költöztetné az új pasit,de borítékolom az a pasi már akkor is megvolt mikor apukád még élt.. :( Őszinte részvétem.
2019. szept. 25. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is teljesen nonszensz, hogy ti fizessétek a pasi rezsijét.
2019. szept. 25. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!