Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Milyen csizma a jó még járni...

Milyen csizma a jó még járni nem tudó kicsinek?

Figyelt kérdés
10 hónapos a lányom, feláll, de még arrébb van a járás. Járunk játszótérre, de a kis tutyi csizmájában nem tud felállni. Liliputit néztem, megéri az árát, jó lenne? Ismertek jó csizmát?
2023. jan. 3. 12:51
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A liliputi max száraz időben jó, sárba, hóba, latyakba tilos vele menni. Játszóterezni sem gondolom jónak, ehhez túl sérülékeny a bőr.
2023. jan. 3. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Fiam liliputi puha talpúban kezdett járni, bár az ősszel volt, akkor még nem volt hideg. A cipő nagyon tetszett, könnyen rá is érzett a dologra, de nem tudom a csizmájuk milyen, elég meleg e. A márkát ajánlom mindenesetre, jó minőségű.
2023. jan. 3. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Nem sárban, hóban használnánk, inkább ilyen enyhe időben. Elsősorban kocsicipőnek, de azért tudjon benne állni is.

Jó lenne ha nem kopna ki az orra pár méter négykézláb után.🙂

2023. jan. 3. 13:14
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Jó lenne ha nem kopna ki az orra pár méter négykézláb után.🙂


Hááát... Akkor ne vegyél liliputit. Szuper, de a betonon mászást nem bírja.

2023. jan. 3. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon nem ajánlom a Liliputi csizmát, kb. fűbe való, azonnal lemegy az orra :(
2023. jan. 3. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én H&M-ben vettem puha talpú kocsiba való vízálló csizmát. Ha játszótérre mentünk, letettem, arra jó volt, hogy álldogáljon, vagy tegyen pár lépést a játékok mellett kapaszkodva. Természetesen vastag zoknit vagy harisnyát adtam alá, mert nem igazán bélelt. Nem tudom, most lehet-e kapni, de azt hiszem, Sinsay-en is láttam hasonlót. Liliputit én is néztem, de túl drágának tartottam, hogy pár alkalommal ráadjam.
2023. jan. 3. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszi.. Nem találtam még olyat, ami stimmelne az elvárásaimnak. :D

Funkidzet néztem, de ez sztm egy harmatcsepptől beázik: [link]

Végül ez a Froddo lesz sztm, csak nem akartam ennyit költeni rá: [link]

Remélem nem kopik nagyon az orra.

2023. jan. 3. 18:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!