Vegyünk bundazsákot vagy felesleges?

Figyelt kérdés
Március 3.-ára vagyok kiìrva.Elég overál ès kistakarò a babakocsiba.Hamar elfogjuk kezdeni a levegőzèst,mert van màr egy kisovis kisfiùnk.
2023. jan. 12. 11:25
 1/4 anonim ***** válasza:

Én nagyon szenvedtem az első babámmal a bundazsákokkal, nem bírtam tőle bekötni a babát a babakocsiba. Most ezt fogom kipróbálni a kisebbel.


[link]

2023. jan. 12. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Venni a helyedben nem vennék. Esetleg ha van ismerősöd kölcsönkérhetsz arra a pár hétre (mert mire újra kellene màr valószínűleg kinőné).
2023. jan. 12. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

A beköthető jó dolog, nekünk csak vékonyabb takarónk van, de nagyon szeretem! Születése óta használjuk, most kezdi kinőni.

Márciusi babának én már nem vennék bundazsákot, nem sokáig fogjátok használni. Esetleg ha használtan találsz nagyon jó áron, akkor érdemes.

2023. jan. 12. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Én vennék, mi most a második télen használjuk sokat, ha pl. boltba megyünk. Könnyebb beletenni a babát, mint overált húzni rá.
2023. jan. 12. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!