Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Újszülött vagy pár hónapos...

Újszülött vagy pár hónapos babának milyen bundazsákot vegyek?

Figyelt kérdés

Február második felére vagyok kiírva. Egy db 62-es overált már vettem, de félek, az elnyeli a babát, főleg, hogy most úgy néz ki, nem lesz nagy baba.

A bundazsákokban láttam olyat, amelyiknek van külön kézrésze, meg ami csak zsák. Melyiket lenne érdemes?

Illetve mindenképp max 56-os méretben keressek, vagy bundazsákban jó lenne a 62-es méret is?



2023. jan. 10. 14:54
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Inkább nagyobb legyen mint kicsi
2023. jan. 10. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Bundazsaknak nincs meretezese, legalabbis amit en vettem, annak nem volt. Illetve az sport babakocsihoz van, amig mozesben volt a bebi, addig overall+ takaro volt rajta, illetve a mozes is zarhato volt, a felso reszet le meg fel lehetett cipzarazni.
2023. jan. 10. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

És bundazsákból melyik fajtát ajánljátok?


[link]



(Csak a példa kedvéért linkeltem pont ezeket.)

2023. jan. 10. 15:32
 4/17 A kérdező kommentje:

A másik fajta lemaradt:

[link]

2023. jan. 10. 15:33
 5/17 anonim ***** válasza:
Az elsőt
2023. jan. 10. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm. 🙂
2023. jan. 10. 15:44
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk az első van.

Nekem azért volt ez praktikus, mert, külön kabátot kell adni a babára , így ki lehetett venni, és nem fázott meg. A másik fajtánál nem kell külön beöltöztetni, de nem is tudod kivenni akárhol.


Nem tudom mennyire érthetően sikerült leírni... 🙂🥰

2023. jan. 10. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Igen, teljesen érthető. 🙂

Milyen vastagságú kabát kell egy ilyen bundazsák alá?

Mert bevallom, én azt hittem, ez alá elég csak egy vastagabb anyagú rugdalózó (alatta hosszú ujjú bodyval), mint az overál alá.

2023. jan. 10. 16:31
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Ujszulottnek meg boven nem kell kabat,nem praktikus, felcsuszik. Az majd kesobb jon :)
2023. jan. 10. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
0%
Nekünk már volt kis kabátja, nem csúszott fel, de mivel a keze kint van az elsőben, kellett valami meleg felülre. A kezeslábas nem rossz alá, csak akkor szerintem túl meleg van benne.
2023. jan. 10. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!