Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Ha van egy vastag bundazsák a...

Ha van egy vastag bundazsák a babakocsiban és egy háromnegyed órás babakocsi útra mentek, ilyen időben overàlt adnátok a babára vagy kabátot?

Figyelt kérdés
10 hónapos, itt 4 fok van, viszonylagos szélcsend és tiszta idő.
2023. jan. 13. 08:16
 1/5 anonim ***** válasza:
56%
9 honapos fiamra teli kabatot adok,alaja hosszuujju body,szvetter.alulra harisnya,vekony nadrag,es egy vastagabb pihe puha nadrag.bundazsakunk nincsen,csak pokroccal van betakarva(olyan kozep vastagsaguval)es ra van teve a kocsi teteje...minden nap kb fel orat vagyunk kint reggel,1-et delutan(suliba hordjuk a nagyot)
2023. jan. 13. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
55%
Egyes vagyok,lemaradt a valaszom fele..szerintem a bundazsak ala overalt adj,aztan ugyis meglatod,hogy mi a kenyelmes a kicsinek...nekem a fiam extra izzados,neha meg a pokrocot is lerugdalja magarol..mire hazaerunk,a feje a sapka alatt tiszta izzadt.
2023. jan. 13. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én már 1 hete kivettem a bundazsákot a babakocsiból. Állandóan melege volt benne.

Most ha kimegyünk, átmeneti overál van rajta, meg takaró. A babakocsi aljában ott van a babakocsi lábzsák, ha véletlenül fázna, de eddig nem kellett.

Az átmeneti overál (ami pulóver anyagú, belül szőrös) alatt van a benti ruhája, plusz egy pulóver. Nem szokott fázni.

Ő most lesz 8 hónapos.

2023. jan. 13. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Dehogy adnék overált. 🤦

Overált akkor adtam bundazsák alá, amikor -15 fok volt. Egyéb esetben csak úgy használtuk overállal a bundazsákot, hogy alulról melegítse, de nem volt ráhajtva és becipzározva (nekünk ketté is szedhető, így ilyenkor csak egy szőrös alátét volt).


Hova mentek, miért mentek? Kiszáll/kiveszed kint a kocsiból, pl: hintázni?

Akkor overál mehet bundazsák nélkül.

Ha nem veszed ki csak bent és ragaszkodsz a bundazsákhoz, akkor vékony benti ruha alul, ha nem összehúzható nyaknál a bundazsák és kilóg a felsőteste, akkor kabát felül.

2023. jan. 13. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
56%
1-es vagyok...en is atmeneti overalra gondoltam nem a vastagra,csak nem irtam oda(kozben masra is figyeltem)nekunk van olyan jo szőrös puha,ami nem vastag.
2023. jan. 13. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!