F&F body, rugi jó minőség?

Figyelt kérdés

Nálunk sajnos nincs bababolton, kínai bolton kívül más, ahol tudnék ruhákat vásárolni.. max Tesco.

Régebben volt a Lidl-ben is, de már nem árulnak.. neten látom a Takko babaruhákat, de az ülzetben nincs..


F&F-re gondoltam, szerintetek jó minőségű? Milyen árak vannak?


H&M-től akartam rendelni, de iszonyú drága…


2023. febr. 2. 18:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
A Tescos jó minőség szokott lenni.
2023. febr. 2. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen a tescos jó!
2023. febr. 2. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Jó, igen. Lidlben időszakosan van, de elég gyakran.

H&m-nél pedig most is van leárazás.

Kínait én nem vennék, rossz minőség, árban rosszabbul jössz ki, amilyen gyakran tönkremegy majd egy-egy darab.

2023. febr. 2. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
0%
5-ös csomag bodyt vettem a Tescóban, kb. lehetetlen volt rárakni a babára, olyan szűk volt. Persze lehet hogy csak a babám volt túl duci :)
2023. febr. 2. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen.
2023. febr. 2. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nálunk nem volt velük gond. Sinsay-ről is rendeltem, azok kicsit nyúltak/tekeredtek a mosásban, nem vészesen de látszott (hozzátenném, hogy nem kímélő fokozaton mostam, lehet az volt a gond... De a tescos azt is bírta). H&M-nél érdemes figyelni az akciókat, de onnan inkább "nagyobb" dolgokat szoktam venni, mint kabát, overál. De a rugikkal sem volt semmi baj.
2023. febr. 2. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Tudom, hogy off:

én ma voltam a Tescoban és nagy leárazások vannak. Pl. 1490 Ft voltak a kabátot, meg még sok más. Kisfiús és kislányos is. Hátha felétek is kiárusítás van

2023. febr. 2. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
43%
Mi mindent a h&m-bol es f&f -et veszunk. Sajnos ugy latom kezd romlani a h&m minosege…. :( Pedig imadtam eddig,de most mintha kezdenenek nyulni a ruhak,pedig minden babamososzer,oblito… Az elmult kb 3csomagom a h&m-bol csalodas lett…
2023. febr. 2. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nekem mondjuk nincs túl jó tapasztalatom velük, de lehet akkor mindig én fogtam ki valami rosszabb minőségű. Hosszra osszeugrott, szélességre pedig kinyult mosás és szárítás után, bár lehet utóbbit nem szabadott volna :D plusz az én kislányom elég vékony alkat, lehet ez is közre játszik. h&m szerintem semmivel sem drágább, foleg amikor learazasok vannak, én azzal vagyok a legelegedettebb eddig.
2023. febr. 2. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Hogy most milyen a minősége, nem tudom, de a testvérem gyerekeitől örököltünk F&F-et és a többsége még mindig jó állapotú.
2023. febr. 2. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!