A Next babaruhák milyen szempontból jobb minőségűek, mint pl. a H&M-esek?

Figyelt kérdés
Második babának vennék ruhácskákat, és most olvastam, hogy pl. a Next ruhák kifejezetten jók. De milyen szempontból? A babának kényelmesebb vagy tartósabb, szebb? Mert elsősorban a kényelem érdekelne. Ilyen szempontból tudtok esetleg márkákat ajánlani?
2023. febr. 8. 07:53
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Vastagabb, formatartóbb pamut. De ilyen szempontból a hm jobb nyárra, mert szellősebb.

Egyébként mindkettő összemegy a szárítógépben.

2023. febr. 8. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Akkor lehet, hogy inkább télre próbálom ki, ott jól jönne a vastag. :)
2023. febr. 8. 09:21
 3/5 anonim ***** válasza:
48%

Angliaban lakom, igazabol a Next itt also kategoria, csak veletek elhitetik otthon, hogy nem az :)


Evtizedekkel ezelott jo volt persze, de manapsag nagyon gagyi. Minosege kozepes, viszont teljesen divatjamult.

Ha elmesz egy Next-be, az vasarlok 90 %-a indiai, pakisztani, azok szeretik, mert szinesek. Feher embert sokat nem latni az uzeletkbe, es itt nem indiai negyedrol beszelek, hanem pl. 20 kulonbozo varosrol.


En anno kaptam body-t Nextbol, hat total hulyen volt szabva, alacsony, dundi babara valo. Nagyobb koraban a fiamnak jo volt a farmer, kabat. De amilyen draga, egyaltalan nem er annyit.


Amilyen minoseg, ahhoz kepest nagyon tularazott.

2023. febr. 8. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
3-as, milyen márkát ajánlanál, ami itthonra is rendelhető? George jobb minőségű?
2023. febr. 8. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
84%

4, nem a sznob hármas vagyok, de nem jobb. Gyengébb és kisebb is.


"azok szeretik, mert szinesek"


Te jó ég! Színes egy gyerekruha! Micsoda merő fertelem!

2023. febr. 8. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!