Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Egy 2-3 hónapos babát illik...

Egy 2-3 hónapos babát illik elvinni tipegőben orvoshoz például?Sima,egyszerű,pamut halóruha jellegű tipegőre gondolok,nem a divatosabbakra.

Figyelt kérdés
2023. febr. 12. 21:47
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Illik...? Ne már. Abban viszed, amiben kényelmes.
2023. febr. 12. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom mi az a tipegő, de azt adsz rá amit akarsz. Csak tiszta, évszaknak megfelelő és praktikus legyen a ruhája, mert ugye vetkőztetni is kell.
2023. febr. 12. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
94%

Tipegő az a rugdalózó? Abban viszed amiben gondolod, nem fogják megszólni. Nekik a kényelem az első szempont.

Nekem mondjuk egy rugdalózóm sincs, mert sose volt jó a hossza, és így maradt a body nadrággal.

2023. febr. 12. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha krumpliszsákban viszed is ellátja az orvos.
2023. febr. 12. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Soha nem fordult meg a fejemben, hogy illik-e.

9 hónapos a fiam, mindig abban vittem/viszem eddig. Mondjuk nem konkrét pizsi jellegű, hanem ilyen sleep&play cipzáros, pikk-pakk öltöztetem/vetkőztetem benne, még most is, mikor már minden másodpercben meg akar lógni :D Nekem ez a lényeg.

2023. febr. 12. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Igen,rugdalózó.Csak látom,hogy a nagyobb babáknál már ez a haloruhajuk, ezért gondoltam,hogy ebben nem ciki-e odavinni.Nem szeretem még egyelőre ráadni a nadrágokat zoknival, olyan kínlódás.
2023. febr. 12. 22:13
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Tiszta, ápolt, kényelmes ruha legyen, könnyen, gyorsan tudd öltöztetni-vetkőztetni.
2023. febr. 12. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mindegy. Vigyél egy váltórugit is, hátha pont ott pisili össze magát.
2023. febr. 12. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
84%
Legyen tiszta a ruha, elég meleg és jól kezelhető, mert öltöztetni-vetkőztetni kell. Ha nektek a rugdalózó jön be, akkor az. Nekem még azért sem szóltak, amikor egyszer rózsaszín szívesben vittem a kisfiamat. Ez volt a végszükség esetére darab, de aznap több másik is "balesetes" lett. Mentségemre legyen mondva, kicsik voltak azok a szívek ;).
2023. febr. 12. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Ugyan... nyugodtan vidd, amiben szeretnéd!
2023. febr. 13. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!