Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Hány foknál cserélitek le a...

Hány foknál cserélitek le a téli overalt átmenetire?

Figyelt kérdés

Most még csak a rétegeket csokkentem de már nagyon jó lenne softshell overalra váltani.


2,5 éves nem rohangálós, bölcsiben inkább szemlélődő fagyos kislány.


2023. febr. 28. 21:43
 1/7 anonim ***** válasza:
78%
Múlt héten amikor 12-15 fok volt napközben és sütött a nap. A héten újból a téliben van. Ő rohangálós 3 éves.
2023. febr. 28. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Amikor 10-11 fok felett volt nappal, már átcseréltem kabátra a 2 évesemen. Most pár napja megint overálban van, de ha visszatér ez a napos, 10-11 fok feletti hőmérséklet, akkor megint kabátot fogok ráadni, harisnya-vastagnadrág kombóval.
2023. márc. 1. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
70%
Én nem is vettem overált ezen a télen a 2évesemre. Végigtolta harisnya, nadrág, vastag kabátban :D velem van a baj? :)
2023. márc. 1. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
5-10 fok körül már kabátot és vastag nadrágot adok rá. De ha mondjuk esős, szeles idő van, akkor praktikusabb az overál.
2023. márc. 1. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
52%
Ekkora gyerekre már nem adtam egybe overalt (bár sokan adnak, nekem babás nagyobb gyereken nem tetszik). Vastag nadrág és az időjáráshoz illő vastagságú kabát van rajta. Nedves saras időre, vagy az ovi udvarra van egy kantaros sinadragja.
2023. márc. 1. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
69%
2,5 éves a lányom, én sem vettem már overált, nekem az babaruha. Szobatiszta is ráadásul, sokkal egyszerűbb csak a nadrágot letolni, mint kibontogatni egy overálból. A bölcsiben viszont sokan azt adtak, de múlt héten szóltak nekik, hogy a 13-15 fokban megsültek a gyerekek. Szerintem stabil 10 fok körül semmiképpen sem kell már téli overál.
2023. márc. 1. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
3 éves ovis, amióta bejött a melegebb idő és nem vizes minden, nincs rajta overál anyag. (Overál jellegű nadrágtartós nadrág + téli bundás kabát volt eddig) Téli bundás nadrág és télikabát amit hord.
2023. márc. 1. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!