2 évesnek melyik a jobb???

Figyelt kérdés
Télen egybe overál vagy 2 részes hó ruha? Nekem jobban tetszenek a 2 részesek de nem tudom melyik a jobb kényelmi szempontból? Melyik et macerássabb levenni? Melyik a melegebb és praktikusabb?
2023. júl. 18. 10:23
 1/8 anonim ***** válasza:
81%
Overál.
2023. júl. 18. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
73%
Overál védi a legjobban.
2023. júl. 18. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
68%
Én másfél éves kor után mindkettőnek már kétrészest vettem, overál nadrág és télikabát. Szerintem ez praktikusabb , autóban, boltban stb csak leveszem a kabátot és nem sül bele.
2023. júl. 18. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
62%
Overál
2023. júl. 18. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
83%
A kétrészes onnantól kezdve praktikusabb, hogy már szobatiszta. Könnyebb egy gatyót lehúzni, mint kibújni az overálból. Persze, ez is csak akkor, ha tudod, hogy olyan helyre mentek, ahol fog valószínűleg wc-zni. Most ha egy órára kiugrunk a hóba játszani, akkor senki se fog azalatt pisilni.
2023. júl. 18. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
85%

2 évesen már 2 részest adtam.

Szobatiszta volt, könnyebben levetkőztettem. Illetve az utazásnál is könnyebb volt.


Meg emellett nekem a fő szempont volt, hogy annyira hideg nem sokszor volt, hogy az alsót is feladjam. Így a kabátot külön kihasználta.

2023. júl. 18. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
84%
Én is a különre szavazok. Bár a lányom nem volt még szobatiszta, de sokszor csak beugrottunk a boltba valamiért, akkor jó volt a kabátot levenni, nem melegedett rá, vagy az autóba beültetni is nyugodtabb szívvel tudtam, mert az ajánlások szerint pufi kabátban/overálban nem kellene utazni, mert nem úgy fogja a gyerek mellkasát az öv, könnyebben kicsúszik. Kicsit befűtöttem a kocsit, kabát le, gyerek be a kocsiba. Ha babakocsival voltunk valahol boltban, plázában, csak kibújtattam az övből, le a kabát és kész. És ahogy a 6-os írja, a kabát részét sokat kihasználtuk külön, amikor még nem kellett az overál nadrág, de már elálltunk egy nagykabátot. Bölcsiben se problémáztak rajta, hogy két részes, és nehezebb lenne öltöztetni. Ha elég hosszú a kabát, nem fog felcsúszni akkor sem, ha lehajol a gyerek, de ha mégis, azért addig az 5 percig, amíg megigazítod, védi bőven a nadrág a hátát. Mi mondjuk Szegeden lakunk és kb. 5 éve nem volt itt hó, amiben fetrengjen, és ahogy a dolgok állnak, nem is lesz, úgyhogy idén télre is kétrészessel készülök, bár az is lehet, hogy addig szobatisztul is.
2023. júl. 18. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Én is a kommentben említettek miatt gondolnám jobbnak a két részest!
2023. júl. 18. 13:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!