Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 6-7 évesnek karúszó vagy...

6-7 évesnek karúszó vagy inkább úszógumi a jobb választás?

Figyelt kérdés
Karúszóban vannak fokozatok? Életkor vagy súly szerint?
2021. jún. 10. 09:39
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Én karúszót vennék. Vannak kisebb, nagsobb méretek.


De akár egy olyan úszás segítő mellkas matracot is megpróbálnék. Nem tudom mi a hivatalos neve.

2021. jún. 10. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
40%
Úszógumi
2021. jún. 10. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
78%
Lehet mindkettő is.
2021. jún. 10. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Karúszó. Azzal szabadabban tud mozogni.
2021. jún. 10. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
82%
karúszó. Sokan mondják, hogy veszélyes, ha jól tudom amcsiban be is van tiltva, de az én gyerekem sokkal szabadabban közlekedik vele, mint gumival, annál mindig be van ijedve, hogy kicsúszik belőle.. Az már akkor jó, ha valamennyire tud úszni, csak meg kell néha kapaszkodnia.
2021. jún. 10. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Amikor én gyerek voltam, először úszógumim volt, utána váltottunk karúszóra.
2021. jún. 10. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
82%

6-7 èvesen màr megtanítanám úszni.


A karúszót választanàm, egy úszni tudóra is vanank helyzetek, amikor adnèk



Szerintem az úszógumi az veszélyesebb.


Piciknek jó, akit fogsz, és van làbközes része.

2021. jún. 10. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
41%

En a 6 evesemre sima medenceben mar semmit, mivel tud annyira uszni, hogy nem fullad meg melyvizben sem.

Hullammedenceben vagy termeszetes viz lekeritetlen reszen adok ra karuszot a biztonsag kedveert

2021. jún. 10. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk az úszógumi volt a nyerő, a karúszó az én gyerekeimnek kb semmit nem ért, sosem éreztek rá, hogyan kell használni, az úszógumival meg tök jól elvoltak. De nyilván ez gyerekfüggő, kinek mi válik be, szerintem érdemes próbálgatni őket időről időre.

Sajnos olyan is van, hogy valaki nem tud teljes biztonsággal megtanulni úszni, egyszerűen nem megy neki. A nagyobbik fiam pl. épp csak evickél a vízben, pedig már 13 éves, jár úszótanfolyamra elsős korában, utána másodikban egy másikra, harmadikban egy harmadikra, negyedikben az iskolaira, és sehol, egyik oktató sem tudta rendesen megtanítani úszni. Próbáltam én is tanítani, a nagyapja is (aki engem simán meg tudott tanítani gyerekkoromban), de semmi, max 1-2 métert halad úgy, hogy nem merül el, ennél többet nem tud. Egyébként teljesen egészséges gyerekről van szó. Szóval szép és jó, hogy ennyi idős korra már inkább tanuljon meg úszni, de nem megy mindenkinek.

2021. jún. 10. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem gyereke válogatja, az én lányom most 5, úszógumival már 2 éve stabilan közlekedik a vízben. Tavaly próbáltuk a karúszót, a karja fent volt, a feje simán víz alá került. Idén megtanítom úszni :)
2021. jún. 10. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!