Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Hogyan szárítjátok meg a...

Hogyan szárítjátok meg a gumicsizma bélését gyorsan?

Figyelt kérdés
Kisfiam tegnap rommá áztatta a gumicsizma belsejét. Vékony bélés szerűség van benne. És nem száradt meg. Hogyan szoktátok megszárítani? Fűtés még nem megy, így nem opció, hogy tegyem a radiátor mellé.
2023. szept. 24. 09:35
 1/5 anonim válasza:
42%
Hajszárító, vagy hőlégfúvő, de én mindig beraktam egy kis időre a sütőbe, és úgy kiszáradt
2023. szept. 24. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Hajszárítóval.

Ha ki lehet szedni a bélést és ki tudod fordítani, akkor egy kellően száraz levegőjű szobában szárítanám néhány órát, és utána állnék neki hajszárítóval.


De ha a gumicsizma bélése vizes lett, akkor nem lehet, hogy beázik?

Én a helyedben, kérdező, alaposan végignézném a csizmát, vagy egy vödör vízben kipróbálnám, hogy nem ereszti-e be a vizet valahol.

2023. szept. 24. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Felül folyt bele. Nem magas szárú, hanem az a H&M-es rövid.

És az apja tegnap nem adott rá esőnadrágot, így felül simán beleömlött a víz. 🙈😄

Nem kivehető a bélés. Egy ilyen filc szerű anyaggal van vékonyan bélelve.

2023. szept. 24. 11:45
 4/5 A kérdező kommentje:

Ilyen:

[link]

2023. szept. 24. 11:46
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Hajszárító.
2023. szept. 24. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!