Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » A másfél éves gyerekem folyama...

A másfél éves gyerekem folyamatosan leszedi a zoknit a lábáról, még most bent harisnya van rajta, azon nadrág (de van, hogy nadrág nélkül csak harisnya) Ti már ilyen időben zoknit adtok rá?

Figyelt kérdés
ápr. 9. 18:16
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
Főleg ha másokhoz megyünk, komfortosabb lenne a harisnya, nem kellene vissza huzgalni a lábára folyton.
ápr. 9. 18:17
 2/19 anonim ***** válasza:
40%

Szia! Pont emiatt csak harisnyaban van meg az 1 eves kisfiam. A padlo azert hideg meg, hogy zokni nelkul legyen (nekunk nincs szonyegunk, csak egy kis habtapi, de azon is en ulok inkabb 😂).

Ha hidegebbnek erzem a levegot, akkor adok meg fele egy vekony nadragot, de ez mar egyre ritkabb. Igen, benan nez ki amugy, szebb a nadrag-body/polo kombo, de tokmindegy, igy praktikus.


Amugy ahogy melegedik az ido, en siman engedem zokni nelkul is, en is igy vagyok itthon.

ápr. 9. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
88%
Hány fok van bent nálatok? 15?
ápr. 9. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
39%

1-es vagyok, 20-21 fok van es jarolap,alattunk pince! Csaladi hazban lakunk, ezt talan irnom kellett volna, nagyon nem olyan, mint egy lakas.

Hideg meg a padlo!

ápr. 9. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
82%

Mi is családi házban élünk, de nálunk már bőven megy a mezítlábazás. Sőt, most jöttünk be a kertből, ahol mezítláb voltunk a fűben (a gyerekek is és én is, egyáltalán nem volt hideg), sőt, mezítláb segítettek nekem locsolni a füvet, a 1,5 éves kicsi meg vidáman tapicskolt a sárban. 10 perccel ezelőtt. Bent még hűvösebb van (szerencsére), de azért egyáltalán nem érzem indokoltnak erőltetni a zoknit, hát még harisnyát húzni rájuk. 22-24 fok van bent is, amikor idetűz a nap a teraszra, akkor abszolút nyári hőségnek érzem kint, legalább akkor lábon keresztül hűljünk le egy kicsit :D


Ha valaki fázós, én azt abszolút megértem, nem azért, de ha a gyerek leveszi magáról a zoknit, akkor valószínűleg nem fázik. Beteg nem attól lesz, hogy hideg a padló, így ha neki komfortos, akkor én soha nem bírálom felül a gyerekeim szubjektív hőérzetét (4 éves a nagy, néha ő is mond meredeket, de ha télen egy szál pólóban akar kimenni, akkor tőlem mehet, max ha fázik szól és akkor kapja a kabátot, amit amúgy viszek magammal).

ápr. 9. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
92%

Kb 5 hos kora ota leveszi a zoknit, mert ez jatek neki.

Kint mar mi is mezitlab voltunk, ossze se hasonlithato. :)

ápr. 9. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 4 éves, de a mai napig leszedi magáról kiskora óta, télen is meg nyáron is és vendégségben is. Ez valami mániája. Hazaérünk az oviból és ez az első dolga. A harisnyát is. Nemtudtam leszoktatni róla.
ápr. 9. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
35%

2 dolog miatt veheti le.


1. Mert tetszik neki,

ápr. 9. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
29%

Véletlen elküldtem mielőtt befejeztem volna.


Szóval 2 dolog miatt veheti le.


1. Mert tetszik neki, hogy képes rá.


2. Mert zavarja , enyhe szenzorosság miatt.

ápr. 9. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
82%
3, mert több esze van, mint az anyjának és leveszi, mert melege van.
ápr. 9. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!