Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Oviba 10 fokban mit adsz a 3...

Oviba 10 fokban mit adsz a 3 éves gyerekre az udvarra?

Figyelt kérdés

2 udvaruk van, hol az egyiken, hol a másikon vannak. Az egyik udvar még az életben nem látott napfényt, a másikon meg egy cm árnyék nincs.


Én már téli kabátot hordok, rá is rá szoktam már adni. Tegnap ennyi fokban télikabátban volt sétálni, nem izzadt le. (Ő izzadékony sajnos.)

Ma oviba is ráadtam a télit, alá egy nem bolyhozott belsejű melegítőfelsőt adtam és ez alá a benti papírvékony ruhája egy szintén vékony trikóval. Normál esetben nem hord trikót, de az oviban rengeteget van nyitva az ablak.

Félek szegény ha szalad jól leizzad majd aztán ebédnél meg megint rányitják az ablakot. Itthon van még 2 pufidzsekije, de azokat 10 fokban túl vékonynak találtam, mellénye meg túl nyitott. Van egy softwell dzsekink is, ami nagyon vékonynak tűnik, de tuti jól melegít, 15 fokban azt adtam rá, de nem mertem most bevállalni. Egy tavalyi, félig-meddig kinőtt Pepco téli dzsekin gondolkodtam, de polárbéléses és kicsit töltött is, abba féltem a polár miatt meg aztán még jobban beleizzad, mint a C&A-s télibe.


Mit adtok ilyen időben a gyerekre? Linkeket is szivesen fogadok.



2023. nov. 6. 11:00
 1/5 anonim ***** válasza:

Az én 3 éves lányomnak ilyen kabátja van. Ez nem téli, azt majd akkor adom rá, ha mínuszok vannak.


[link]



Ne viccelj, és ne akard túlöltőztetni, attól mert te fázos vagy.

2023. nov. 6. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Hosszu ujju polo + oszi kabat


Ha mozog ennyi nekunk boven eleg volt

2023. nov. 6. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Vékony, átmeneti pufikabát. Ha télit adsz rá azt le fogja venni a délutáni 20 fokban és akkor csak pulóver lesz rajta. Téli kabát téli időben kell.
2023. nov. 6. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Póló, nagyon vékony kapucnis felső, softshell dzseki, alul melegítő alsó.
2023. nov. 6. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Póló, pulcsi, mellény. Bőven elég még ebben az időben. Téli kabát télen kell majd, most szép őszi idő van.
nov. 7. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!