Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 3 éves gyerekre hogyan adjam...

3 éves gyerekre hogyan adjam rá az úszópelust, fürdőruhát fürdőbugyit?

Figyelt kérdés

Nappalra már szobatiszta de a szálláson lesz egy gyerek medence meg a Balaton.

Viszünk úszópelust is. A gyerekmedencébe úszópelust adják rá? A Balatonba meg sima fürdőbugyit? Nem akarom h bármit összeszedjen azért kérdezem.


2023. jún. 27. 06:40
 1/9 anonim ***** válasza:
96%

“Bármit összeszedjen” ellen egyik sem véd.


Ha szobatiszta, akkor úszópelust nem adnék.


A pisit úgyis a vízbe engedné a pelus, csak a szèkletet fogja meg.

2023. jún. 27. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
96%
Az uszopelenka nem ved meg a fertozestol. Nem is ertem,h gondolod. Azonnal atazik az is. A pisit is kiengedi, az azert van, h a kaka ne menjen a vizbe. Ennyi. Ha nappalra szobatiszta, akkor furdoruha,ennyi.
2023. jún. 27. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
85%
Nem értem a kérdést
2023. jún. 27. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
92%
Ezt most én sem értem. Ha szobatiszta, minek pelenka?!
2023. jún. 27. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
86%
Az egész teljesen logikátlan. Miért kell bentre pelus, kintre meg nem?! Fertőzéstől egyik sem véd meg. Ha szobatiszta egyáltalán nem kell rá pelenka.
2023. jún. 27. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
90%

Ha felmerül benned, hogy lehet még baleset a medencében, mert nem stabilan szobatiszta, akkor inkább pelenka. Olcsóbb , mint fizetni a medence újratöltését.

De fertőzéstől nem véd, a gyerek medence olyan mint egy wc, pisiben pacsálnak, hisz az úszópelenka csak a székletet tartja (jó esetben legalább azt).

2023. jún. 27. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
80%
A fiam nem volt szobatiszta, de a kakinál szólt, hogy eltudjon bújni, így nem féltem hogy kaki lesz a vízbe, nem adtam rá csak úszó gatyát.
2023. jún. 27. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
60%
ha szobatiszta akkor fürdöruha azt kėsz.
2023. jún. 27. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
:D Komolyan a Balatont tartod tisztábbnak?
2023. jún. 27. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!